http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

شکنجه و کشتن همسر پیش چشم فرزندان

شکنجه و کشتن همسر پیش چشم فرزندان

شکنجه همسر و قتل همسر پیش چشم فرزندان

هیچ کس نمی توانست حدس بزند، مرد میانسالی که ماموران زندان رجایی شهر کرج با دستبند و پابند به دادگاه کیفری استان تهران آورده بودند، همان سعید ٥٠ ساله باشد که پنج سال پیش همسرش را زیر شکنجه کشت و جنازه اش را در جنگل های عباس آباد رها کرد تا پلیس، چند ماه بعد هویت او را از روی تکه استخوان هایش شناسایی کند.

او صبح دیروز وقتی در جایگاه متهم در شعبه دهم ایستاد فاش کرد که برای شکنجه همسرش، دستبند و پابند آهنی درست کرده بود و هنگام بیرون رفتن از خانه، او را ساعت ها به لوله گاز می بست تا مبادا از خانه فرار کند یا با یکی از مردان فامیل قرار بگذارد.

اولیای دم مقتول، فرزندان و مادر زن متهم هستند با این حال تقاضای آنها با هم متفاوت است. مادر مقتول در ابتدای شروع جلسه رسیدگی به پرونده در شعبه دهم به ریاست قاضی محمدباقر قربانزاده، قصاص دامادش را خواست اما دختر ٢٧ و پسر ٢٤ ساله مقتول – و قاتل – تقاضای مصالحه کردند. آنها شاهد به قتل رسیدن مادرشان در مرداد ٨٩ بودند. وقتی پدرشان پشت جایگاه ایستاد، روز حادثه برایشان زنده شد. سعید ٥٠ ساله در همان ابتدای حرف هایش، مفقود شدن سی دی ارتباط همسرش با مردی دیگر را جرقه قتل دانست و گفت: «فهمیده بودم با یکی از مردهای فامیل ارتباط دارد. برای همین اجازه خارج شدن از خانه را به او نمی دادم. چند بار از دستم فرار کرد برای همین مجبور شدم یک دستبند و پابند آهنی درست کنم تا هر وقت از خانه بیرون می رفتم او را به لوله گاز خانه ببندم. بچه هایم اول با من همکاری می کردند اما پس از مدتی باورم نمی شد که طرف مادرشان شده باشند.»

براساس محتویات پرونده، متهم بارها مقتول را کتک زده و او را با چنگک شکنجه داده بود. پزشکی قانونی نیز که هنگام کشف جسد تنها با چند تکه استخوان روبه رو شده بود در گزارش خود اعلام کرد که مرگ به دلیل اصابت جسم سخت بوده است. متهم اما با وجود اعتراف به شکنجه مقتول در بازجویی ها، در دادگاه این موضوع را انکار کرد و گفت: «چنگک جنبه تهدیدی داشت. روز حادثه وقتی خانه رسیدم دیدم سی دی آن فیلمی که از ارتباط زنم به دست آورده بودم گم شده. او گفت خانواده اش سی دی را با خود برده اند. عصبانی شدم و چند سیلی به او زدم. روی زمین افتاد. نمی دانم چطور شد که مرد.»

حرف های سعید در تناقض با اعترافات او در بازجویی ها بود. او پیش از این گفته بود: «روز قتل خیلی عصبانی شدم. چنگک را در بدن زنم فرو کردم و فریاد زدم با همین تو را از سقف آویزان می کنم. جلوی دهانش را هم گرفتم و گفتم خفه ات می کنم. می خواستم او را بترسانم. به بچه ها هم گفتم اگر همکاری نکنید با شما هم همین کار را می کنم. زنم که بیهوش شد رفتم دوش گرفتم. وقتی برگشتم پسرم گفت مرده. گفتم خودش را به مردن زده، صدتا جان دارد.

با پا تکانش دادم اما دیدم غیرطبیعی است. آنجا فهمیدم مرده. با برادرم تماس گرفتم و ماجرا را تعریف کردم. گفت جنازه را ببر در جاده چالوس مخفی کن. اول می خواستم خاکش کنم اما نتوانستم برای همین در جنگل های عباس آباد رهایش کردم.»براساس کیفرخواست صادره، متهم به حبس غیرقانونی همسرش نیز متهم است. با این حال او این اتهام را رد و در دفاع آخرش نیز از تقاضای مصالحه فرزندانش شکایت کرد: «بچه باید از پدرش دیه بخواهد؟ دیه برای آنها مادر می شود؟ من خانه و ماشینم را می فروشم که ١٤٠ میلیون تومان می شود. پولش را به بچه هایم می دهم اما نه به عنوان دیه.»

یک ساعت طول کشید تا حادثه حبس، شکنجه و قتل زن جوان پس از پنج سال بار دیگر زنده شود. وقتی ماموران متهم را از جلسه دادگاه بیرون بردند، صدای کشیده شدن پابند آهنی اش روی زمین آمد. او پیش از این برای شکنجه همسرش، دستبند و پابند درست کرده بود.

شکنجه همسر ، شکنجه و قتل همسر پیش چشم فرزندان

منبع: نمناک
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
عکس های جدید و زیبای ملیکا شریفی نیا + بیوگرافی
دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام پناه
تعریق نشانه چه بیماری‌هایی است؟
نواخته شدن زنگ وای‌فای در شهرها
امتداد خط نفاق از پادگان اشرف تا استودیوهای ماهواره‌ای در آنتالیا/ جام تو خالی «جِم»!
استخدام طراح(فتوشاپ)در کانون تبلیغاتی مهرنگار نفیس دررشت
دلخوش ها و دلواپسان کنار هم شاهد بدعهدی آمریکا هستند/ ملت حق داشت که حاضر به گفتگو با آمریکا نبود
دانلود آهنگ جدید امیر بهادر با نام باور نمیکنم
بلومبرگ: رشد تولید نفتی روسیه و اعمال نفوذ در مذاکرات آتی اوپک
اگر می‌خواهید آدم دل‌چسب‌تری باشید،رمان بخوانید
11 راه صرفه جویی در هزینه های زندگی
تابش به پشت‌صحنه «بدون تاریخ، بدون امضاء» رفت/ فیلم‌های فارغ از سیاه‌نمایی؛ دغدغه بنیاد فارابی
استخدام مدیر و مشاور در گروه مشاورین املاک تهران کانال
تصادف دلخراش زن جوان با پژو پارس در مشهد +عکس
دانلود آهنگ جدید امیر رشیدی به نام کیش و مات
بهنوش بختیاری بستری شد+عکس
مرگ بانوی 35 ساله در ایستگاه مترو کرج – تهران
رابطه جنسی دختر و پسر کنار خودپرداز (عکس)
بررسی راندمان نسخه پی سی Battlefield 1
حضور حوزه هنری با ۵ فیلم کوتاه در جشنواره فیلم‌های ایرانی «لندن»