فداکاری بازیگر معروف در آتش سوزی خودرو +عکس


فداکاری بازیگر معروف در آتش سوزی خودرو +عکس

فداکاری بازیگر معروف در آتش سوزی خودرو

بازیگر مشهور برنده جایزه اسکار فرشته نجات جان یک مرد شد! اقدام شجاعانه این بازیگر معروف سوزه رسانه های بسیاری شد .به گزارش پارس ناز ماجرا ازین قرار بود که پس از تصادف يک اتومبيل خارج از عمارت برندگان جايزه‌ي اسکار در کاليفرنيا، هنرپيشه‌ي هاليوودي، جيمي فاکس راننده‌ي خودرو را از درون خودروي مشتعل بيرون کشيد.

وقتی شب سه شنبه راننده ی بی احتیاط بر اثر برخورد با لوله فاضلاب واژگون شد تصور نمیکرد بتواند از شعله های آتش درون خودرویش جان سالم بدر ببرد ! خودروي بِرِت کايل پس از برخورد با يک لوله‌ي فاضلاب در جاده‌ي پوترِرو چندين بار واژگون و پرتاب شد. جيمي فاکس صداي انفجار را شنيد و به گزارش پارسناز پيش از احاطه شدن خودرو در شعله‌اي آتش، به‌سرعت به‌طرف راننده دويد. او به کمک يک عابر پياده با قيچي کمربند ايمنی کايل را بريدند و او را از خودرو خارج کردند.به گزارش پارس ناز این مرد به خاطر ایجاد سوراخی در ریه و شکستگی ترقوه در بیمارستان بستری شد

فداکاری بازیگر معروف در آتش سوزی خودرو +عکس

جیمی فاکس قهرمان هنرپيشه در مصاحبه‌اي با «سي بی اِس لس‌آنجلس» گفت: من کار خودم را قهرمانانه نمي‌دانم. فقط، مي‌دانيد، با اين ديدگاه که بايد کاري مي‌کردم، به اين حادثه نگاه مي‌کنم که خوشبختانه موفق شدم.

فداکاری بازیگر معروف در آتش سوزی خودرو +عکس

دختر این بازیگر مشهور در توئیتی متفاوت در مورد کاری که پدرش در ساعات اولیه بامداد سه شنبه انجام داده با افتخار نوشت : این مرد واقعا یک فرشته است

مطالب مرتبط:

تصادف خطرناک روشنک گرامی بازیگر ایرانی +عکس

تصادف شدید بازیگر جنجالی هالیوود در لوس آنجلس + عکس

بازیگر زنی که مخترع ترمز ماشین و چراغ راهنماست +عکس

تازه ترین عکسهای بازیگران در شبکه های اجتماعی زمستان94 

 

تصادف وحشتناک حسام نواب صفوی در راه شمال + عکس

[ منبع این خبر سایت پارس ناز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال