http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

نگاهی به عملکرد تراکتور با حضور قلعه‌نویی


نگاهی به عملکرد تراکتور با حضور قلعه‌نویی

وبسایت رسمی برنامه نود - بررسی‌ها حکایت از آن دارد که تراکتورسازی با حضور امیر قلعه‌نویی، تیم متعادلی در نیمه‌های اول و دوم نشان داده است. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، پس از کنار گذاشته شدن تونی اولیویرا از سرمربیگری تیم تراکتورسازی تبریز و حضور پرسروصدای امیر قلعه‌نویی در رأس کادر فنی این تیم، سرخپوشان تبریزی پنج بازی رسمی انجام داده‌اند که چهار بازی در لیگ و یک مسابقه در جام حذفی بوده است.

 شاگردان قلعه نویی در این پنج مسابقه، 2 برد مقابل تیم‌های استقلال اهواز و نفت تهران داشتند؛ 2 تساوی مقابل استقلال تهران و گسترش فولاد تبریز ثبت کرده‌اند و تنها یک باخت مقابل آبی‌پوشان پایتخت داشتند که آن یک شکست، مربوط به مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی بود و برای سرخپوشان تبریزی گران تمام شد.

 اما نکته جالب توجه بازی‌های تراکتور امیر قلعه نویی در لیگ برتر، این است که این تیم در مجموع چهار گل در چهار بازی به ثمر رسانده و تنها یک گل دریافت کرده که دو گل زده تراکتوری‌ها مربوط به نیمه اول و دو گل دیگر، مربوط به نیمه دوم می‌شود. تنها گل خورده این تیم هم به مربوط به نیمه اول بازی مقابل گسترش فولاد است.

 البته تراکتورسازان در این پنج بازی با هدایت قلعه نویی، 10 کارت زرد و یک کارت قرمز دریافت کرده‌اند که نشان از بازی فیزیکی شاگردان قلعه نویی دارد.

  با همه این تفاسیر، امیر قلعه‌نویی بارها در صحبت‌های بعد از حضورش در تراکتورسازی، عنوان کرده که تیم مدنظرش، پس از تعطیلات نیم‌فصل شکل می‌گیرد و حال باید منتظر رونمایی از تراکتور ایده‌ال قلعه‌نویی در بازی روز 13 بهمن مقابل راه آهن بود، چرا که در فصل نقل و انتقالات لیگ پانزدهم، تراکتور با تغییرات زیادی مواجه شد و بازیکنان مورد نظر سرمربی جدید سرخپوشان به تیم اضافه و نفرات زیادی هم از جمع تراکتوری‌ها جدا شدند.

 با این حال، تراکتوری که بازی های دشوار لیگ قهرمانان آسیا را نیز در پیش رو دارد، نیاز به تغییرات زیادی برای موفقیت در لیگ و آسیا و جلب رضایت هواداران پرشورش دارد.

 

2051

منبع: 90
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
تبلیغات