رئیس جمهور حقوقدان، نباید اینگونه درباره شورای نگهبان سخن بگوید/صحبت های اخیر رئیس جمهور ناامید کننده است


به گزارش زنان کویر ، به نقل از طنین یاس،  مینواصلانی، رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اینترنتی سازمان بسیج جامعه زنان کشور، با بیان اینکه شورای نگهبان نقش اساسی در پاسداشت رای مردم به عنوان امانتدار، اظهارداشت: نقش قانونی و تأثیرگذار شورای نگهبان از همان ابتدای تشکیل محرز است تا جایی که امام خمینی (ره) فرمودند: « هر کس درباره شورای نگهبان کذا مفسد است.»

وی با اشاره به سخنان اخیر رئیس جمهوری در خصوص انتخابات و به ویژه شورای نگهبان، خاطرنشان کرد: از رئیس جمهور انتظار نمی رود که به این شکل و با چنین ادبیاتی، نسبت به شورای نگهبان مسائلی را مطرح کند.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور با بیان اینکه رئیس جمهوری، مجری و حافظ قانون است، تصریح کرد: سخنان اخیر ایشان در خصوص شورای نگهبان ناامید کننده است چرا که خود رئیس جمهوری یک حقوقدان به شمار می رود و نباید این گونه نسبت به جایگاه شورای نگهبان اظهار نظر کند.

وی در پایان با ابراز امیدواری درباره اینکه رئیس جمهور در عمل صحبت های خود را اصلاح کند بر لوزم پشتیبانی رئیس دولت و ملت از نهادهای قانونی تأکید و گفت: با احترام و عمل به قانون جلوی سوء استفاده زیادخواهانی که فکر می کنند، فراتر از قانون هستند را بگیرند

آخرین اخبار
سياسی
مینو اصلانی
مبنو اصلانی:
اصلانی با بیان اینکه رئیس جمهوری، مجری و حافظ قانون است، تصریح کرد: سخنان اخیر ایشان در خصوص شورای نگهبان ناامید کننده است چرا که خود رئیس جمهوری یک حقوقدان به شمار می رود و نباید این گونه نسبت به جایگاه شورای نگهبان اظهار نظر کند.
برچسب‌ها: 
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور
رئیس جمهور حقوقدان
شورای نگهبان
نحوه تولید: 
بازنشر

[ منبع این خبر سایت زنانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال