http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

حمایت سرمربی کره جنوبی از قضاوت تیم داوری فغانی


حمایت سرمربی کره جنوبی از قضاوت تیم داوری فغانی

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی کره جنوبی پس از پیروزی مقابل اردن و راه‌یابی به مرحله نیمه نهایی قهرمانی زیر۲۳ آسیا از قضاوت تیم داوری فغانی در این دیدار حمایت کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، تیم‌های امید کره‌جنوبی و اردن از مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های راهیابی به المپیک 2016(قهرمانی زیر23 سال آسیا) به مصاف هم رفتند که این بازی را کره‌ای‌ها با یک گل به سود خود پایان دادند. جین مون در دقیقه 23 برای کره گل زد.

داور این دیدار علیرضا فغانی داور بین المللی کشورمان بود. همچنین رضا سخندان به عنوان کمک‌داور اول، فغانی را در این بازی همراهی کرد و کمک داور دوم فغانی در این دیدار هاروهیرا آتسوکا بود که اشتباه بزرگی را انجام که داد و گل سالم را مردود اعلام کرد.

در این راستا شین سرمربی تیم‌ملی امید کره جنوبی پس از این دیدار اظهار داشت: ما می‌دانستیم که بازی بسیار سختی را مقابل اردن پیش رو داریم. تنها راه در این دیدار پیروزی بود به همین خاطر آمدیم تا پیروز میدان باشیم. تمام بازیکنان را از لحاظ جسمی و روحی آمده کرده بودیم و توانستیم گل پیروزی‌بخش را بزنیم و بتوانیم به مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها راه پیدا کنیم.

سرمربی کره درباره گلی که اردن زد ولی کمک داور ژاپنی این گل را مردود اعلام کرد گفت: نمی‌توانیم درباره گل مردودی که اردن به ثمر رساند، قضاوت کنم اما این را می‌گویم به نظرم تصمیم کمک داور صحیح بود و کادر داوری در این دیدار قضاوت خوبی را داشتند.

پیش از این فدراسیون فوتبال اردن به نحو قضاوت تیم داوری فغانی رسما به AFC شکایت کرده بود.

 

2051

منبع: 90
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
تبلیغات