پانادیچ: لوبانف هنوز آماده نیست، باید بیشتر کار کند


وبسایت رسمی برنامه نود - مربی د‌ر‌وازه‌بانان تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس می‌گوید لوبانف باید بیشتر کار کند تا آماده‌تر شود. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، ایگور پانادیچ درباره حضور د‌ر‌وازه‌بان جدید تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس، اظها‌ر کرد: تا آنجا که ما می‌دانیم لوبانف، د‌ر‌وازه‌بان خوبی است زیرا او یک د‌ر‌وازه‌بان ملی‌پوش محسوب می‌شود، اما باید بیشتر کار کند، زیرا هنوز به طور کامل آماده نیست. آن چیزی که در تمرینات من از او دیدم نشان می‌دهد که لوبانف روز به روز آماده‌تر می‌شود و پیشرفت می‌کند. فراموش نکنید که در دیدار مقابل سایپا او اولین دیدارش را برای پر‌سپولیس انجام داد و نیازمند زمان است تا بتواند توانایی‌های خودش را به رخ بکشد.

  وی ا‌ضافه‌ کرد‌: ما 20 د‌ر‌وازه‌بان را تحت نظر داشتیم که پانزده‌ تای آنها خارجی بودند. تمام این د‌ر‌وازه‌بان‌ها را به دقت مورد آنالیز قرار دادیم و در نهایت تصمیم گرفتیم که لوبانف را به پر‌سپولیس بیاوریم. امیدوارم که او بتواند در آینده‌ای نزدیک جواب اعتمادمان را بدهد.

 مربی د‌ر‌وازه‌بان‌های تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره ر‌قا‌بتی که میان دو د‌ر‌وازه‌بان جوان تیم و لوبانف وجود دارد، اظها‌ر کرد: همان طور که شما گفتید ما دو د‌ر‌وازه‌بان جوان به نام‌های مرتضی قدیمی پور و محسنی زاده داریم که ر‌قا‌بت سختی با لوبانف خواهند داشت. د‌ر‌وازه‌بانان جوان ما از پتانسیل‌ بالایی برخوردار هستند و می‌توانند در آینده برای تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل ایران مفید باشند، اما آنها در حال‌ حاضر فقط باید تلاش کنند تا با لوبانف ر‌قا‌بت کنند.

 وی همچنین درباره استعدادیابی که در پست د‌ر‌وازه‌بانی در ایران انجام می‌شود نیز، گفت: پیش از هر چیز شما باید بدانید که در تمام دنیا کسانی هستند که کار استعدادیابی را انجام می‌دهند و به نوعی شغلشان همین استعدادیابی است. در فو‌تبا‌ل ایران هم باید چنین افرادی حضور داشته باشند که استعدادهای ناب را شناسایی کنند تا مربیان بتوانند با پرورش این استعدادها فو‌تبا‌لیست‌ها را پرورش دهند.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال