مردم در مترو به مایلی کهن چه گفتند؟


وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر فنی تیم امید از عادت خود مبنی بر حضور در مترو دست برنداشت.
 
به گزارش وبسایت نود، محمد مایلی کهن که بامداد امروز همراه تیم امید از قطر به ایران بازگشت، ساعاتی بعد برای پیگیری برخی امور شخصی اش از طریق مترو به مناطق مختلف شهر رفت.

این در حالی است که مردم بلافاصله پس از اینکه متوجه حضور مایلی کهن در مترو شدند به سمت او رفتند تا درباره ناکامی تیم امید صحبت کنند.

 مدیر فنی تیم امید هم با حوصله پاسخگوی پرسش ها بود. اینکه یک عضو با نفوذ کادر فنی تیم امید فردای شکست و حذف تیم امید در جمع مردم ظاهر شد نیز در نوع خود جالب بود.

 مایلی کهن در این خصوص گفت: «بنده امروز سوار مترو شدم و بین مردم بودم و دیدم آنها چه نگاهی به تیم امید کشورشان دارند. اصل ماجرا این بود که ما در طول 20 روزی که در قطر بودیم حتی یک بار هم برای خرید به بازار نرفتیم لذا نتوانستیم برای خانواده های مان سوغاتی بیاوریم. بنده هم نوه های کوچکی دارم که از من توقع دارند. امروز سوار مترو شدم و به مرکز خرید رفتم تا برای آنها کادو بخرم.»

 وی در خصوص حرف هایی که مردم درباره عملکرد تیم ملی امید زدند نیز تصریح کرد: «همه می گفتند تیم امید در 90 دقیقه بازی با ژاپن عالی بازی کرد و حیف شد که از گردونه رقابت ها کنار رفت.»

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال