http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

پسر شیشه ای خاله اش را شکل حیوان دید و کشت!

پسر شیشه ای خاله اش را شکل حیوان دید و کشت!

پسر شیشه ای خاله اش را شکل حیوان دید و کشت!معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری جوانی که پس از مصرف شیشه اقدام به قتل خاله‌اش کرده‌بود، خبر داد.
 
به گزارش ایسنا، در ساعت 9 صبح روز 21 دی ماه امسال از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 ، وقوع جنایتی در زیر زمین یک ساختمان مسکونی در میدان امام حسین – خیابان اقبالی به کلانتری 128 تهران نو اعلام شد. که با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام بررسی‌های اولیه مشخص شد مقتول به‌نام سوسن. ب، 36ساله بر اثر ضربات جسم تیز به ناحیه گردن به قتل رسیده و فرزند وی به‌نام شایان. ع 8ساله نیز براثر ضربات مشابه به ناحیه گردن مجروح شده که بلافاصله برای اقدامات درمانی به بیمارستان منتقل شد.
 
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران، پرونده در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و در تحقیقات اولیه از محل جنایت مشخص شد که مقتول به همراه فرزندش شایان و خواهرزاده اش به‌نام شهاب . ت 20 ساله از حدود یک هفته پیش به تهران آمده و از چند روز گذشته به صورت موقت در محل جنایت اقامت پیدا کرده بودند تا محل مناسبی برای زندگی ، از سوی بنگاه املاک برای آنها پیدا شود.
 
شاگرد بنگاه مسکن که نسبت به اسکان موقت مقتول و همراهانش در زیر زمین محل سکونتش اقدام کرده بود، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: حدود 10 روز پیش مقتول به‌همراه پسر و خواهرزاده اش به بنگاه مراجعه کرد اما با توجه به پول ودیعه اندکی که داشت از من خواست تا محل مناسبی را با حداقل کرایه برای آنها پیدا کنم؛ آنها مکانی را برای زندگی نداشتند و به همین علت به آنها اجازه دادم تا به صورت موقت در زیر زمین خانه مان زندگی کنند تا بتوانم برای آنها مکان مناسبی را پیدا کنم.
 
شاگرد بنگاه املاک در خصوص نحوه کشف جسد مقتول به کارآگاهان گفت: پس از چند روز پیگیری، سرانجام توانستم مکان مناسبی را برای مقتول پیدا کنم؛ ساعت 8 صبح روز 21 دی ماه برای دادن خبر پیدا شدن خانه به پشت در اتاقی آمدم که مقتول به‌ همراه پسر و خواهرزاده اش طی آن چند روز آنجا بودند؛ چندین بار این زن، پسرش و نهایتا خواهرزاده اش را صدا کردم اما صدایی نیامد و این در حالی بود که کفش های مقتول مقابل در ورودی قرار داشت.
 
این فرد ادامه داد: آرام آرام در حالیکه همچنان مقتوله و پسرش را صدا می کردم وارد اتاق شدم که ناگهان چشمم به پتویی افتاد که بر روی مقتول و پسرش قرار داشت. ابتدا تصور کردم که آنها در حال استراحت هستند اما با کمی دقت متوجه خون آلود بودن پتو شدم؛ پتو را که کنار زدم متوجه شدم که مقتول از ناحیه گردن دچار جراحت های شدیدی شده و شایان نیز همانند مادرش از ناحیه گلو دچار جراحت شدیدی شده بود اما او هنوز بی‌هوش نشده بود و تنها توانست یک جمله بگوید: "عمو، شهاب مادرم را کشت" و پس از آن بیهوش شد . من نیز با دیدن این صحنه بلافاصله با شماره 110 تماس گرفته و موضوع را به پلیس خبر دادم .
 
با شناسایی خواهرزاده مقتول به عنوان عامل جنایت، بلافاصله اقدامات پلیسی برای دستگیری وی آغاز شد؛ در همان تحقیقات مقدماتی مشخص شد که شهاب پس از ارتکاب جنایت، تهران را به مقصد شهریار ترک و یک روز را در منزل یکی از بستگان گذرانده و از آنجا به محل سکونت خانواده اش در شهرستان پیرانشهر رفته اما پس از اطلاع از خبر زنده بودن پسرخاله اش مجددا متواری شده است.
 
سرانجام با انجام اقدامات گسترده پلیسی و همچنین آموزش خانواده متهم، سرانجام متهم در تاریخ سوم بهمن ماه در خیابان 15 خرداد دستگیر و برای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد .
 
متهم در اظهارات اولیه مدعی شد که پیش از ارتکاب جنایت شیشه مصرف کرده و در زمان ارتکاب جنایت، در حالت طبیعی قرار نداشته است.

وی در اظهاراتش عنوان کرد: برادر کوچکترم حدود 20 روز پیش از جنایت در یک حادثه تصادف رانندگی فوت کرد و از آن‌زمان من شروع به مصرف شیشه کردم . شب جنایت، پس از مصرف شیشه به خانه آمدم؛ داخل اتاق دو نفر را به شکل حیوان دیدم که از خود صدای عجیبی در می آوردند و وقتی به بالای سر آنها رسیدم، ناگهان آنها به سمت من حمله ور شدند؛ من نیز با چاقوی همراه خود به سمت آنها ضرباتی پرتاب کردم. زمانیکه به حال طبیعی خود بازگشتم متوجه شدم که خاله و پسرخاله ام را کشته ام که بلافاصله پس از پوشاندن بدن آنها از محل متواری شدم .
 
بر اساس اعلام مرکز اطلاع ‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، درباره این پرونده گفت: در حال حاضر تحقیقات در خصوص این پرونده در مراحل مقدماتی قرار دارد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در حال تکمیل تحقیقات و انجام اقدامات پلیسی برای شناسایی انگیزه واقعی جنایت هستند.
 
وی افزود: متهم پرونده نیز با قرار بازداشت موقت و برای انجام در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

منبع: عصر ایران
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
پای بازی دختر طائرپور در شهرزاد در میان است یا دولت سابق!/ چرا «طائرپور» از امضای کارت تهیه کنندگی «امامی» می‌هراسد؟
جشنواره جنگ با برگ های خاردار (تصاویر)
کتابخانه منزوی در جنگل های نیویورک (+عکس)
دانلود موزیک ویدیو جدید احمد سعیدی به نام چند وقته
تبریک فیفا به فوتبالیست‌های جوان ایران+عکس
کامبیز دیرباز در مشهد مغازه کبابی زد!
بی‌اعتنایی به سینماگران مدافع حرم و سرمایه‌گذاری روی شبه‌روشنفکران بیات شده!
دختران رزمی کار ماهر در سوریه (+عکس)
شعر گنجینه رز از مرحوم خلیل قادری سعدی
عکس یادگاری دختر پرسپولیسی با علی کریمی
تولید بزرگترین تبلت جهان توسط شرکت لنوو + عکس
گرفتن مهریه به زور دندان زن و چاقوی برادر زن
پیدایش رژیم لاغری با آب
جزئیات یک کلاهبرداری بزرگ
آشنایی با درخت مَمرَز
سوداگران مرگ در دام پلیس
تصویر سردار سلیمانی بر لباس کارشناس روسی
تولد بزغاله یک چشم
ثبات بهای سکه در بازار نقدی و آتی
قائم مقام شبکه سه سیما منصوب شد
تبلیغات