حمایت توکلی از سیاست ‌های حمایتی ارشاد از خبرنگاران


وی خاطر نشان کرد: هنوز موفق به رویت ردیف های بودجه در رابطه با مسائل و حوزه وزارت ارشاد و معاونت مطبوعاتی نشدم اما مجلس نمی تواند ارقام بودجه را چندان کم و زیاد کند به دلیل کمبودهایی که وجود دارد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: هر اقدام حمایتی که موجب کاهش اثر گذاری صاحبان ثروت بر اصحاب قلم شود، مثبت است و از معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد برای حمایت واقعی از بیمه خبرنگاران تشکر می کنم و امیدوارم منابع این اقدام پایدار باشد.
 
احمد توکلی در گفت و گو با تسنیم، در رابطه با 2 برابر شدن یارانه بیمه خبرنگاران اظهار کرد: به طور کلی معاونت مطبوعاتی فعلی وزارت ارشاد ضمن سوابق طولانی که در عرصه مطبوعاتی دارد واقع بینانه تر به مسائل حرفه ای خبرنگاران نگاه می کند.
 
وی ادامه داد: حمایت هایی که موجب کاهش اثر گذاری صاحبان ثروت از صاحب قلمان شود مثبت است و من به نوبه خود از این اقدام معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد تشکر می کنم و امیدوارم منابع پایداری داشه باشد و در این صورت اقدام مثبتی است.
 
نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون برنامه و بودجه در رابطه باکمک و حمایت های احتمالی نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به پایداری اقدام حمایتی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد در مقوله بیمه خبرنگاران به موضوع کمی بودجه و تخصیص های آن اشاره کرد.
 
وی خاطر نشان کرد: هنوز موفق به رویت ردیف های بودجه در رابطه با مسائل و حوزه وزارت ارشاد و معاونت مطبوعاتی نشدم اما مجلس نمی تواند ارقام بودجه را چندان کم و زیاد کند به دلیل کمبودهایی که وجود دارد.
 
معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد به تازگی یارانه بیمه فصل تابستان رسانه ها را که رقمی بالغ بر 5 میلیارد تومان بود به حساب مدیران مسئول رسانه ها واریز کرد اقدامی که با هدف تامین امنیت شغلی و استقلال حرفه ای خبرنگاران انجام شده است.

همچنین معاونت مطبوعاتی اعلام کرده از سال آینده یارانه بیمه خبرنگاران برای رسانه هایی که خبرنگاران خود را با عناوینی چون «روزنامه نگار، خبرنگار، سردبیر، عکاس، مترجم  و سایر عناوین مشابه» بیمه کنند، دوبرابر پرداخت می کند.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال