پرداخت 13 هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک ملی


بانک ملی ایران از ابتدای سال 94 تا پایان آذر ماه، 727 هزار و 48 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به ارزش حدود 13 هزار میلیارد ریال پرداخت کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، طی مدت یاد شده این بانک مبلغی بالغ بر دو هزار و 186 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه خود اشتغالی اعطا کرده است.

این بانک در بخش ازدواج و تامین جهیزیه نیز به 191 هزار و 223 نفر از جوانان کشور، نزدیک به پنج هزار و 800 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کرد. همچنین ظرف مدت مذکور، بیش از سه هزار میلیارد ریال تسهیلات کارگشایی، بالغ بر یک هزار و 195 میلیارد ریال جهت رفع احتیاجات ضروری، بیش از 169 میلیارد ریال در بخش مشاغل خانگی، بالغ بر 77 میلیارد ریال در بخش تعمیر مسکن، بیش از 18 میلیارد ریال در بخش درمان و بیماری و بالغ بر چهار میلیارد ریال تسهیلات دانشجویی پرداخت شده است

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال