رد رشوه ۴۵ میلیونی سوداگران مرگ/ متهمان تحویل قانون شدند


 به گزارش خبرنگار مهر سرهنگ سید جعفر حسینی گفت: در پی اطلاع ماموران پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از فعالیت یک باند گسترده توزیع مواد افیونی در محدوده اتوبان محلاتی، پرونده ای در این رابطه تشکیل و رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد اعضای یک باند متشکل از ۵ مواد فروش سابقه دار به سرکردگی فردی به نام "یعقوب" در محدوده اتوبان محلاتی در امر توزیع گسترده شیشه بین افراد معتاد فعالیت می کنند.

حسینی ادامه داد: با تجمیع اطلاعات به دست آمده، ماموران پایگاه ششم محدوده فعالیت متهمان را تحت نظر گرفتند تا اینکه موفق شدند صبح روز جمعه - دوم بهمن ماه- هر ۵ متهم را حین فعالیت دستگیر و در بازرسی از آنان ۱۶۳ گرم شیشه، ۱۰۰ عدد پایپ، دو دستگاه ترازو، یک دستگاه پول شمار کشف و دو دستگاه خودرو نیز توقیف کنند.

رئیس بازرسی پلیس پایتخت افزود: متهمان پس از دستگیری به همراه مواد مکشوفه برای بازجوئی های فنی و تحقیقات بیشتر در خصوص جرایم احتمالی دیگر به پایگاه منتقل شدند اما در طول مسیر سوداگران جهت فرار از دست قانون به ماموران وظیفه شناس پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر مبلغ ۴۵۰ میلیون ریال رشوه پیشنهاد دادند که ماموران ضمن رد رشوه وجه مذکور را صورتجلسه کرده و متهمان را تحویل قانون دادند.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات