سرپرست تیم امید: برخی منتقدان پایشان هم به توپ نخورده است


وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست تیم فوتبال امید گفت: بیانیه وزارت ورزش درست نبوده و متاسفانه برای تخریب کردن تیم امید بود. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از کاپ، حسین اخوت در رابطه با ناکامی تیم امید در رقابت های انتخابی المپیک اظهار داشت: اول از همه باید بگوئیم که کاشانی به عنوان مدیر تیم هر کاری که توانست در یک سال گذشته برای این تیم انجام داد. از اردوهای  تدارکاتی بگیر تا روحیه دادن به بازیکنان در این یک سال از سوی کاشانی انجام شد. واقعا باید از او تشکر کنیم که شبانه روز برای تیم امید و صعود به المپیک زحمت کشید اما متاسفانه این زحمات هم کافی نبود. 

وی ادامه داد: من هم در کنار کادر فنی و هم در کنار کاشانی بودم و دیدم که تمام وقت شان را در یک سال اخیر صرف تیم امید کردند. اما باید بدانیم نتیجه ای که کشورهای دیگر در فوتبال می گیرند یک شبه و دو شبه رقم نمی خورد. اینها از چهار سال پیش کار خود را برای این دوره آغاز کرده بودند اما ما فقط یک سال است که به فکر افتاده ایم. البته با این وجود در 90 دقیقه بسیار سرتر از ژاپن بودیم و حتی می توانستیم بازی را ببریم. که اگر این اتفاق می افتاد دیگر کسی انتقاد نمی کرد که چرا برای این تیم اینقدر خرج شده است. با این حال جذابیت فوتبال به همین هاست که یک تیم وقتی خوب هم بازی نمی کند ممکن است پیروز شود. 

سرپرست تیم فوتبال امید در  واکنش به انتقادات و همچنین بیانیه ای که از سوی وزارت ورزش در زمان برگزاری مسابقات انتخابی المپیک مبنی بر هزینه 5/5 میلیاردی صادر شده بود تصریح کرد: می توانم بگویم بعد از انقلاب حبیب کاشانی اولین نفری بود که حاضر شد از جیب خودش هزینه های تیم ملی فوتبال کشور را بدهد. متاسفانه حساب و  کتاب هایی که این دوستان انجام داده اند اصلا درست نیست. از این 5 میلیاردی که می گویند مقدار زیادی هزینه میزبانی دور اول مسابقات بوده که  متاسفانه آن را هم به پای ما نوشته اند. اینطور اظهارنظر کردن برای تخریب است. 

وی همچنین اضافه کرد: با این جوی که در ورزش و فوتبال ایران وجود دارد هیچ تیم، مربی و یا رییس فدراسیونی نمی تواند فوتبال ایران را المپیک کند. متاسفانه در این مدت  نفراتی درباره تیم امید نظر دادند که حتی پایشان به توپ فوتبال هم نخورده است. اصلا نمی دانند فرق تاکتیک و تکنیک یعنی چه؟ من با یکسری ازدوستان که نقدهای کارشناسی خود را منصفانه ارایه داده اند کاری ندارم اما نباید انتقاد برخی ها اینقدر مقرضانه باشد. 

اخوت درباره اینکه اعضای کادر فنی تیم امید دریافتی بابت قرارداد خود داشته اند یا خیر، گفت: فکر نمی کنم کسی از اعضا کادر فنی پولی دریافت کرده باشد. خاکپور که اصلا قرارداد نداشت و سایر اعضا هم که قراردادشان امضا شده بود پولی به حساب شان واریز نشد آن موقع که باید تیم را شارژ روحی می کردند تا راهی مسابقات شوند، پولی ندادند حالا که دیگر آب از سرشان  گذشته و تیم هم حذف شد پس فکر نمی کنم خبری از پول و قرارداد باشد. 

وی در پایان گفت: وقتی 20 سال قبل کارتون فوتبالیست ها را می دیدیم حتی بزرگ ترهای ما فکر می کردند این فقط یک برنامه کودک است و آن را به دید طنز تماشا می کردند اما حالا می فهمیم کارتون ساختن ژاپنی ها هم با برنامه است. با این حال همانطور که گفتم اگر یکی از آن توپ هایی که به تیرک برخورد کرد به تور دروازه می چسبید الان همه چیز برعکس شده بود و همه از کادر فنی تعریف و تمجید می کردند. نظر من این است در یک فرصت مناسب یکسری استخوان خورد کرده فوتبال دور هم جمع شوند و علت این شکست را بررسی کنند. 

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال