آمار/ فن خال، این گونه صدای اعتراض هواداران یونایتد را درآورده است


وبسایت رسمی برنامه نود - آمارها نشان می دهند، تیم فن خال، از چند منظر، عملکردی بسیار ناامیدکننده داشته است.

به گزارش وبسایت نود، شکست خانگی یک بر صفر مقابل ساوتهمپتون، در شبی که شیاطین سرخ فقط یک شوت به سمت چارچوب داشتند، دوباره انتقادات زیادی را به تیم فن خال وارد کرد. هواداران معترض یونایتد نیز در پایان مسابقه، به شدت نسبت به نتیجه بازی و عملکرد تیمشان، اعتراض داشتند.

آمارها نشان می دهند، هواداران در این مورد حق داشته اند، چرا که کسب 37 امتیاز از 23 مسابقه، بدترین آمار یونایتد در تاریخ لیگ برتر است.

در طول 23 دوره لیگ برتر، این بدترین فصل یونایتد بعد از انجام 23 مسابقه است. شیاطین سرخ در فصل 2006-2007 بعد از 23 مسابقه، 57 امتیاز کسب کرده بودند که بهترین آمار این تیم در لیگ برتر بود، ولی در این فصل فقط 37 امتیاز گرفته اند که از زمان مویس نیز بدتر شده است.

همچنین از نظر میانگین گل برای هر مسابقه بعد از 23 بازی، بدترین عملکرد یونایتد در لیگ برتر در طی 23 سال گذشته است. یونایتد اکنون میانگین گل، 1.22 دارد.

این تیم فقط در این فصل 28 گل زده و در هشت مسابقه نیز در زدن گل ناکام بوده است. که این آمار هم بدترین رکورد یونایتد در طی دو دهه گذشته است.

در تاریخ 138 ساله یونایتد، فقط در هشت فصل بوده که شیاطین سرخ، بعد از 23 مسابقه، کمتر از 28 گل به ثمر رسانده اند.

همچنین، فن خال با درصد برد 49.2% در لیگ برتر، بدترین آمار را در میان 4 مربی دارد که در لیگ برتر، هدایت یونایتد را برعهده داشته اند.

2021

 

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال