http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

کاربرد جدید و خلاقانه جوهر الکترونیک

کاربرد جدید و خلاقانه جوهر الکترونیک

چمدان جدید Rimowa می تواند محصول رویایی این مسافران و در آینده همه کسانی باشد که با هواپیما سفر می کنند. این شرکت چمدان سازی محصول جدیدی را عرضه کرده است که در نگاه اول به یک چمدان خیلی عادی شبیه است اما در کنار دسته آن صفحه نمایش کوچکی قرار دارد که مجهز به جوهر الکترونیک است.

جوهر الکترونیکی و صفحه نمایش های مجهز به این تکنولوژی سال ها است که وارد بازار شده اند و بین دستاورد های جدید امروزی دیگر به چشم نمی آیند ، اما همین تکنولوژی نسبتا قدیمی می تواند کاربرد هایی داشته باشد که هنوز کشف نشده و تازه باشند.ویژگی خاص E Ink باعث می شود که صفحه نمایش های مجهز به آن تصویری مانند کاغذ را نمایش دهند و به همین جهت از کاربرد های رایج آنها کتابخوان های اکترونیکی هستند. عدم وجود نور پس زمینه و حس کاغذ گونه صفحه نمایش از خستگی و آسیب دیدن چشم ها جلوگیری می کند و از طرف دیگر مصرف بسیار پایین انرژی این محصولات را به یک کتابخانه سیار ایده آل تبدیل می کند. همین ویژگی های جوهر الکترونیک باعث شده است که شرکت Rimowa به فکر استفاده از آن بر روی چمدان های مسافرتی بیافتد.

کاربرد جدید و خلاقانه جوهر الکترونیک

برای افراد اهل سفر ، برچسب های متصل به چمدان بعد از مدتی تبدیل به یک معضل می شود به خصوص اگر به خوبی وصل نشده باشند به راحتی کنده نشده و باعث کثیف شدن چمدان و ظاهر زشت آن می شوند. چمدان جدید Rimowa می تواند محصول رویایی این مسافران و در آینده همه کسانی باشد که با هواپیما سفر می کنند. این شرکت چمدان سازی محصول جدیدی را عرضه کرده است که در نگاه اول به یک چمدان خیلی عادی شبیه است اما در کنار دسته آن صفحه نمایش کوچکی قرار دارد که مجهز به جوهر الکترونیک است. صفحه نمایش این چمدان می تواند تمام اطلاعات مورد نیاز خطوط هوایی را نمایش داده و صاحبش را نیز از شر تگ های چسبناک راحت کند. تکنولوژی جوهر الکترونیک برای این منظور می تواند بهترین انتخاب باشد زیرا با توجه به ویژگی هایی که ذکر شد ، مصرف انرژی بسیار پایینی دارد و همچنین با لایه محافظ قدرتمندی که روی صفحه نمایش قرار می گیرد ، مقاومت آن در برابر ضربه ، آب و صدمات احتمالی تظمین می شود. این در حالی است که بر چسب های کنونی ممکن است بصورت تصادفی کنده شده یا آسیب دیده و مالک چمدان را دچار مشکل کنند. در مورد انرژی مورد نیاز آنها نیز می توان گفت که صفحه نمایش های E Ink تنها زمانی انرژی مصرف می کنند که تصویر آنها تغییر کند و باتری تعبیه شده برای این محصول نیز قابلیت نمایش دادن صدها یا هزاران تگ را دارد ، علاوه بر آن ، باتری آن از نوع باتری های سکه ای ارزان قیمت است که در صورت اتمام به راحتی تعویض می شود.

منبع: سخت افزار

منبع: عصر ایران
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
بهترین حالت خوابیدن چیست؟
احمدی نژاد دبیرکل سازمان ملل را رئیس جمهور جهان نامید!
رئیس جمهور: دعواهای بی‌ثمر را رهاکنیم
۶ سند همکاری حمل و نقلی بین ایران و آلمان امضا شد
رهبری اجازه برداشت از صندوق توسعه ملی جهت حل مشکل آب را دادند
صدام بیشتر عراقی کشته است یا آمریکا؟
جزئیات دریافت کارت آزمون‌های استخدامی
کسانی که از دوران مبارزه، انقلاب را قبول نداشتند، تریبون گرفته اند و رأی مردم را زینتی می خوانند
تهاجم به یمن از مصادیق جنایت جنگی است
واژگونی مینی‌بوس حامل شهروندان ایرانی در ترکیه
چگونه ذهن خود را خالی کنیم؟ بازسازی مجدد افکار
فرهنگ سازی و تامین امنیت ،رسالت مشترک نیروی انتظامی و رسانه ملی است
شرط اول مجوز فعالیت مزون‌ها در شبکه‌های اجتماعی
کلیپ فیلم حسام نواب صفوی با آس و پاس (۱)
صحبت های نسرین مقانلو در نقش «مختارنامه»
آخرین وضعیت سرمایه‌گذاری MTN در بازار ایران
دلیل بدمزگی دهان در صبح و علاج آن
ترانه «داغ حسرت» با صدای سالار عقیلی
ماجرای اخطار برای پلمب صرافی‌ها +سند
گواردیولا: اغذیه مرا حسابی سرگرم کرده بود/ هنوز به بازیکنانم اعتماد دارم
تبلیغات