تصویب افزایش اعتبار پروژه شهر آفتاب


لایحه افزایش اعتبار مصوب پروژه احداث شهر آفتاب ا سقف 180 میلیارد تومان به تصویب رسید.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما علیرضا دبیر رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در جریان بررسی این لایحه در دویست و بیست و نهمین جلسه شورا گفت: 

لایحه «مجوز افزایش اعتبار مصوب پروژه احداث و توسعه مجموعه ها و فضاهای شاخص در مقیاس جهانی شهر آفتاب» تا سقف 180 میلیارد تومان به تصویب رسید.

وی افزود : با توجه به برنامه های شهرداری تهران برای بهره برداری از نمایشگاه و بررسی های انجام شده در ردیف های بودجه سال جاری به غیر از ردیف های حمل و نقل عمومی و مترو که خط قرمز ما در مصرف اعتبارات است می توانیم از دیگر ردیف های بودجه که در آنها هیچ اقدامی نشده است اعتبار لازم را کسر کنیم و به شهر آفتاب اختصاص دهیم.  

محمد مهدی تندگویان دیگر عضو شورا نیز در موافقت با این افزایش بودجه تاکید کرد: یکی از نقطه حساسیت هایی که باید در اجرای این پروژه به آن توجه شود تکمیل خط مترو منتهی به مجموعه و نیز سایر موارد مورد نیاز جنبی است در غیر این صورت، این اختصاص بودجه جز زخمی شدن کار سود دیگری نخواهد داشت.  

در ادامه این سخنان مهدی چمران رئیس شورا نیز تاکید کرد: شهرداری تهران طبق قولی که در جلسه پیشین شورا داده است باید همزمان با تکمیل فاز یک این پروژه، ایستگاه مترو در محل شهر آفتاب نیز به بهره برداری برسد.  

در نهایت اعضا شورا به لایحه افزایش بودجه شهر افتاب رای موافق دادند که بر اساس ماده واحده این لایحه و با توجه به عملکرد ملی و اهمیت خاص پروژه نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب و لزوم بهره برداری از فاز یک این مجموعه، شهرداری می‌تواند از ردیف های در نظر گرفته تا مبلغ 180میلیارد تومان اعتبار را هزینه کند.    

همچنین چمران گفت: در ادامه جلسه اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دویست و بیست و نهمین جلسه شورا یک فوریت لوایح تعیین نرخ کرایه انواع تاکسی و قیمت بلیت مترو شهر تهران را برای سال 95 به تصویب رساندند. 

بر اساس این گزارش این لوایح پس از بررسی در کمیسیون های شورا برای تصویب به صحن شورا ارائه خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال