هیات منصفه، «وطن امروز» و «گل» را مجرم شناخت


هیات منصفه مطبوعات مدیرمسئول روزنامه وطن امروز را مجرم تشخیص داد.

به گزارش ایسنا، جلسه رسیدگی به پرونده‌های روزنامه «وطن امروز»، «گل» و پایگاه خبری شهدای ایران صبح امروز در شعبه 6 دادگاه کیفری یک استان تهران با حضور اعضای هیات منصفه مطبوعات برگزار شد.

پرونده روزنامه «وطن امروز» به اتهام انتشار روزنامه بدون ذکر نام مدیرمسئول تشکیل شده بود که بر اساس اعلام‌نظر هیات منصفه مطبوعات، مدیرمسئول این روزنامه با اکثریت آرا مجرم شناخته شد و مستحق تخفیف دانسته نشد.

پرونده مدیرمسئول روزنامه ورزشی «گل» نیز به اتهام نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر با شکایت علیرضا حقیقی تشکیل شده است که بر اساس نظر هیات منصفه مطبوعات مدیرمسئول مجرم شناخته شد و مستحق تخفیف نیز دانسته شد.

رسیدگی به پرونده پایگاه خبری شهدای ایران نیز که به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و اضرار به غیر تشکیل شده بود، به جلسه دیگری موکول شد.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال