توزیع بیش از ۲۵ هزار بلیت مردمی جشنواره فیلم فجر


مسئول پیش فروش بلیط‌های سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر گفت: تا پایان ساعت ۱۹ امروز یکشنبه بیش از نیمی از بلیط‌های پیش فروش شده حضوری تحویل متقاضیان خواهند شد.

به گزارش ایلنا، مهدی شکری آذر با بیان اینکه تحویل بلیط‌های پیش فروش شده از صبح امروز یکشنبه آغاز و تا ساعت ۱۹ روز دو شنبه ادامه دارد، اظهار کرد: پیش از این اعلام کرده بودیم تحویل بلیط‌ها از ساعت ۱۱ صبح انجام خواهد گرفت اما به دلیل آنکه عده زیادی از مخاطبین جشنواره از ساعت ۹ صبح در پردیس سینمایی ملت حاضر بودند، ما هم کار را شروع کردیم.

وی افزود: از روز یکشنبه نیز ارسال بلیط‌ها برای آن دسته از متقاضیانی که درخواست ارسال بلیط از طریق پیک داشتند آغاز شده است.

شکری آذر تاکید کرد: تاکنون ۲۵۰۰ سری بلیط به ۶۰۰ مخاطب تحویل داده شده است و تا آخر امروز بیش از نیمی از بلیط‌های پیش فروش شده را به متقاضیان تحویل می‌دهیم.

مسئول پیش فروش بلیط‌های جشنواره فیلم فجر سی و چهارم یادآور شد: تحویل بلیط‌های حضوری تا ساعت ۱۹ روز دوشنبه ۵ بهمن ماه در بال شرقی طبقه مثبت یک پردیس سینمایی ملت ادامه خواهد داشت.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال