گرفتن تست از ارسلان کاظمی صحت ندارد/ هدف ما حمایت از ورزش است


به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضي حسن‌پور درباره موضوع مطرح شده مبني براينكه آيا صحت دارد ارسلان كاظمي براي حضور در تيم نيروي زميني بايد تست بدهد؟ اظهار كرد: نمي‌دانم اين مطلب در كجا عنوان شده اما به هيچ وجه صحت ندارد. به نظرم مي‌رسد عده‌اي قصد شيطنت دارند.

وی ادامه داد: سرمربي تيم نيروي زميني در گفتگويي اعلام كرده تيمش را بعد از تست‌هاي انجام گرفته بسته است اما تست براي يك بازيكن ملي وجود ندارد چرا كه او توانايي‌هايش را در عرصه ملي‌ و بين‌المللي نشان داده‌است. اين شرايط براي ارسلان و هر ملي‌پوش ديگري نيز صدق مي‌كند. 

مدير باشگاه نيروي زميني در پاسخ به اين سوال كه وضعيت ارسلان كاظمي چگونه‌است؟ ادامه داد: اكنون ارسلان در مجموعه ما نيست اما اگر تصميم بگيرد به ما اضافه شود از او استقبال مي‌كنيم. نگاهمان به ارسلان و هر ملي‌پوش ديگر به عنوان سرمايه ملي‌ است چرا كه هدف ما كمك به بسكتبال و ورزش كشور است و تلاش كرده‌ايم از همه ورزشكاران حمايت كنيم. با اين حال اگر ديرتر به جمع ما اضافه شود شايد نتوانيم به خوبي او را كمك كنيم و كمي دستمان بسته شود.

وي با بيان اين مطلب كه همه ورزشكاران دوران خدمت مقدس سربازي خود را در تيم‌هاي نظامي پشت سر مي‌گذارند تصريح كرد: هر ورزشكاري كه به سن خدمت وظيفه برسد به عنوان يك سرمايه ملي محسوب مي‌شود و بايد در تيم نظامي بازي كند. ارسلان نيز همانند ديگر ورزشكاران است. اكنون كه بسكتبال در ليگ برتر است تمام بازيكنان سرباز در اين ليگ بازي مي‌كنند و اگر سال آينده به ليگ پايين‌تر برويم همين مجموعه در ليگ پايين‌تر حضور خواهند داشت. پس چه بهتر است كه ارسلان يا هر ورزشكار ديگر بيايد و در كنار ديگران باشد و تلاش كند و ما نيز به طور كامل از آنها حمايت مي‌كنيم.

حسن‌پور تاكيد كرد: نگاه باشگاه‌ نيروي زميني حمايت از ورزش و ورزشكاران بوده‌است. در بسكتبال نيز تلاش كرده‌ايم تا به جوانان كمك كنيم و امكانات خوبي در سال‌هاي خدمت وظيفه برايشان به وجود بياوريم. همانطور كه گفتم نگاه ما به ملي‌پوشان به عنوان يك سرمايه ملي است و سعي ما كمك به بسكتبال بوده‌است.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال