شرایط پسابرجام برای بخش صنعت فرصت است


به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا نعمت‌زاده در مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: برای رسیدن به موفقیت نیازمند تلاش و کوشش هستیم که این مهم با ارائه خدمت، ‌فعالیت و به دنبال آن ارائه اقدامات و گزارشات مستند، قابل لمس خواهد بود اما به هرحال وقتی اقدامی به صورت جمعی صورت گیرد، ضمن  قابل احترام بودن، ‌ماندگار نیز خواهد شد و در مکاتب مدیریت و مدیریت صنعتی ثمره و تلاش جمعی است که موجب موفقیت می‌شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت، وظیفه مدیران ارشد را تصمیم گیری به موقع،  صحیح،  هدفمند و پذیرش مسئولیت دانست و افزود:‌ ضرورت تصمیم‌‌گیری به موقع بر کسی پوشیده نیست، چراکه در کنار تعامل و مدارا کردن، موضوع تصمبم‌گیری نیز از موضوعات مهمی است که باید به آن توجه کرد.

وی،  شرایط پسابرجام و نقش مدیران و سازمان‌ها را در حرکت روبه جلوی اقتصادی مورد اشاره قرار داد و گفت: برای رشد و توسعه نیازمند کار و فعالیت بیشتر هستیم و باید تلاش کنیم تا شرایط پسابرجام بتواند تحول خوبی را به دنبال داشته باشد.

نعمت زاده خطاب به مدیران و مسئولان سازمانی گفت: شما باید با تفکر در خصوص اینکه وظیفه شما در قبال شرایط پس از برجام چه خواهد بود، به ما کمک کنید و با ایجاد امید و شادابی در شهرک‌ها، ‌زمینه سرمایه‌گذاری بیشتر را فراهم آورید به نحوی که باید موجی ایجاد کنید تا روند اقدامات و توسعه و پیشرفت مهیا شود که در این راه با تفکر اصولی و سیستماتیک می‌توان انگیزه بیشتر ایجاد کرد.

به گزارش مهر، با حکم وزیر صنعت، علی یزدانی (معاون توسعه منابع انسانی وزارت صنعت) جایگزین محمدعلی ابریشمی در سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال