شاخص کل بورس به ۶۷ هزار و ۷۴۰ واحد صعود کرد


به گزارش خبرنگار مهر، درپایان معاملات امروز ۱.۸۱۸ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش سه هزار و ۴۸۱ میلیارد و ۱۳۲ میلیون ریال در ۱۱۱ دفعه معامله شد.

علاوه بر این همه شاخص های بورس صعودی بودند به نحوی که شاخص قیمت(وزنی-ارزشی) ۳۰۱ واحد، شاخص کل (هم وزن) ۱۷۴ واحد، شاخص قیمت (هم وزن) ۱۴۷ واحد، شاخص آزاد شناور هزار و ۳۱۰ واحد، شاخص بازار اول ۷۱۵ واحد و شاخص بازار دوم نیز ۳۷۹ واحد رشد را تجربه کردند.

نمادهای فولاد، وبصادر، رمپنا، وبملت، وتجارت، فملی و کچاد بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص های بازار سرمایه داشتند.

همچنین در معاملات امروز در فرابورس، ۳۰۵ میلیون و ۳۷۰ هزار سهم به ارزش ۲ هزار و ۱۷۵ میلیارد و ۸۷۰ میلیون ریال دادوستد شد و شاخص فرا بورس (آیفکس) با صعود ۵.۶ پله ای به عدد ۷۳۳.۱۸ واحد رسید.

بیشترین حجم معاملات امروز بازار سهام مربوط به معامله ۳۳ میلیون و ۸۸۰ هزار سهم بانک دی و بیشترین ارزش معاملات به میزان ۵۳ میلیارد و ۷۹۰ میلیون ریال در اختیار ذوب آهن اصفهان بود.

ارزش معاملات امروز اسناد خزانه اسلامی به رقم ۸۷ میلیارد ریال بالغ و هربرگه تسهیلات مسکن در محدوده ۷۷۰ تا ۸۹۰ هزار ریال دست به دست شد.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال