فوری/ عضو ایرانی ای ف سی به سایت نود خبر داد: تیم های اماراتی هم نمی خواهند در ایران بازی کنند


وب سایت رسمی برنامه نود- در حالیکه همه فکر می کردند تنها تیم های ملی باشگاهی و ملی عربستان نمی خواهند در تهران بازی کنند،اما تیم های ملی وباشگاهی امارات هم نمی خواهند در تهران بازی کنند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، شاهین رحمانی عضو ایرانی کنفدراسیون فوتبال آسیا که عضو کمیته مسابقات است و در حال حاضر در دوحه حضور دارد به سایت نود گفت: فدراسیون فوتبال امارات هم مثل فدراسیون فوتبال عربستان نمی خواهد در ایران بازی کند و آنها رسما به ای اف سی نامه زده اند و نامه هم حتی برای فدراسیون فوتبال ایران ارسال شده است که تیم های اماراتی در بازیهای رودررو با تیم های ایرانی در کشور دیگری بازی کنند. کشور دیگری انجام شود و به کنفدراسیون فوتبال آسیا هم نامه زده اند و نامه هم به فدراسیون فوتبال ایران ابلاغ شده است.آنها نه می خواهند در ایران مقابل تیم های ایرانی بازی کنند و نه تیم های ایرانی به امارات بروند.»

به این ترتیب علاوه بر تیم های عربستانی، تیم های اماراتی هم نمی خواهند در ایران بازی کنند و این کار را برای فدراسیون فوتبال ایران سخت تر هم می کند.

از ایران علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال و محمدرضا کسرایی عضو کمیته بین الملل به دوحه قطر رفته اند تا در این باره مذاکره کنند. جزئیات بیشتر از طریق سایت نود اعلام می شود.

 

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات