تصویب کلیات بودجه ۹۵ درکمیسیون بودجه مجلس/ دولت تنخواه می‌گیرد


اسماعیل جلیلی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به بررسی کلیات لایحه بودجه با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در کمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت: کلیات لایحه بودجه به اتفاق آراء در کمیسیون تصویب شد.

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی افزود: طبق آئین‌نامه داخلی مجلس کمیسیون ها فرصت دارند تا لایحه بودجه را در بخش های مختلف مورد بررسی قرار دهند و پس از آن کمیسیون تلفیق تشکیل خواهد شد.

وی با اشاره به تعیین اعضای کمیسیون های مختلف جهت عضویت در کمیسیون تلفیق ادامه داد: دولت لایحه بودجه دوازده دوازدهم را به مجلس ارائه کرده است. با توجه به فرصت کم مجلس برای بررسی لایحه بودجه، کمیسیون تلفیق متناسب با زمان تأخیر دولت تنخواه مورد نیاز را در اختیار دولت قرار خواهد داد.

جلیلی تصریح کرد: بر این اساس پس از بررسی لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق و جمع‌بندی کلی درآمدها و هزینه ها مجلس تنخواه مورد نیاز را که دو دوازدهم یا سه دوازدهم خواهد بود در اختیار دولت قرار می دهد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خاطرنشان کرد: اگر مجوزی برای این اقدام نیاز باشد، صحن علنی مجلس در اختیار دولت قرار خواهد داد.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال