جدیدترین اخبار از صلاحیت داوطلبان خبرگان ؛ حذف خبر «رد صلاحیت سید حسن» / آیت الله هاشمی «تایید صلاحیت» شد


تسنیم نوشت: منابع آگاه از گمانه زنی ها در نشست اخیر مشورتی شورای نگهبان، خبر از تایید صلاحیت آیت الله هاشمی رفسنجانی می دهند. همین خبرگزاری ساعاتی پیش در خبری مدعی ردصلاحیت سید حسن خمینی شد ، اما این خبر لحظاتی پیش از خروجی این خبرگزاری حذف شد!

به گزارش صدای میانه به نقل از انتخاب  : فردا؛ اعلام نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان خبرگان/ چه کسانی تایید می شوند؟نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان کاندیداتوری در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان تا به مرور دوشنبه پنجم بهمن اعلام می‌شود.

به گزارش «انتخاب»، آزمون کتبی داوطلبان روز سه‌شنبه 15 دی برگزار شد و آزمون شفاهی نیز که مرحله دوم آزمون محسوب می‌شد، برای پذیرفته شدگان مرحله کتبی توسط آیت‌الله شب‌زنده‌دار و آیت‌الله مدرسی یزدی انجام گرفت.

پیش از این، نجات‌الله ابراهیمیان سخنگوی شورای نگهبان شرکت نکردن در آزمون عملی خبرگان توسط داوطلبان این دوره از انتخابات را به منزله انصراف از کاندیداتوری ندانست و گفت: شرکت نکردن هر کدام از کاندیداها در آزمون علمی اجتهاد خبرگان رهبری که امروز برای داوطلبان نمایندگی مجلس خبرگان رهبری برگزار شد، انصراف از کاندیداتوری آنها تلقی نمی‌شود.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا شرکت نکردن در آزمون خبرگان به معنی رد صلاحیت است یا خیر؟ گفت: بنا بر اعلام نظر آیت الله مومن عضو فقهای مجلس خبرگان رهبری، ممکن است در ادامه بررسی صلاحیت ها، داوطلبی که در آزمون شرکت نکرده است، شرایط اجتهادش محرز شود و بتواند در ادامه مسیر انتخابات حضور داشته باشد.

اخبار لحظه به لحظه از اعلام نتایج بررسی صلاحیت ها

تسنیم نوشت: منابع آگاه از گمانه زنی ها در نشست اخیر مشورتی شورای نگهبان، خبر از تایید صلاحیت آیت الله هاشمی رفسنجانی می دهند.

حذف خبر «رد صلاحیت سید حسن» در خبرگزاری «تسنیم»

همین خبرگزاری ساعاتی پیش در خبری مدعی ردصلاحیت سید حسن خمینی شد ، اما این خبر لحظاتی پیش از خروجی این خبرگزاری حذف شد.

حذف خبر «رد صلاحیت سید حسن» در خبرگزاری «تسنیم» + سند/ آیت الله هاشمی رفسنجانی «تایید صلاحیت» شد
انتشار خبر «رد صلاحیت» پیش از حذف

آیت الله هاشمی رفسنجانی «تایید صلاحیت» شد/ حذف خبر «رد صلاحیت سید حسن» در خبرگزاری «تسنیم»
انتشار خبر مذکور، پس از حذف در سایت تسنیم


قابل ذکر است، پیش از این برخی از سایت های خبری پس از روزهای متمادی در هجمه به آیت الله سید حسن خمینی، به نقل از آیت الله موحدی کرمانی مدعی «رد صلاحیت سید حسن خمینی» شده بودند، اما جامعه روحانیت مبارز در اطلاعیه ای، ضمن انتقاد از این رسانه ها، خبر مذکور را تکذیب کرد.

حذف خبر «رد صلاحیت سید حسن» در خبرگزاری «تسنیم» + سند/ آیت الله هاشمی رفسنجانی «تایید صلاحیت» شد
خبر منتشره از زبان آیت الله موحدی

حذف خبر «رد صلاحیت سید حسن» در خبرگزاری «تسنیم» + سند/ آیت الله هاشمی رفسنجانی «تایید صلاحیت» شد
و تکذیب جامعه روحانیت در مورد سخنان ایت الله موحدی

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال