طنز؛ پول‌شویی در محل با سرویس رایگان


طنز

محمود بهمنی گفته: ایران از نظر پول‌شویی پاک‌ترین کشور دنیاست. حتما بهمنی این جمله را درباره دوره ریاست خودش بر بانک مرکزی گفته که غلط هم نگفته؛ واقعا ایران در آن سال‌ها پاک‌ترین کشور دنیا از نظر پول‌شویی بود. طوری که میلیاردها دلار به شکل‌های گوناگون از کشور خارج شده و هنوز ردش پیدا نشده. آدم حیران می‌ماند. به نظر ما در دوران بهمنی پول را با این پودرهای لباس‌شویی معمولی نمی‌شستند. حتما با این پودرها می‌شسته‌اند که دانه‌های آبی دارد و لک را از بین می‌برد. البته ما از مادرمان پرسیدیم، گفت پسر تو ساده‌ای. اینها با وایتکس پول‌ها را شسته‌اند. شما نمی‌دانم با وایتکس آشنایی دارید یا نه. باید بریزی روی یک چیزی، بعد صبر کنی تا سفیدش کند. اما ما مطمئن هستیم اینها با وایتکس هم کار نکرده‌اند چون هیچ اثری نمانده. ما معتقدیم تیم تپل انحرافی حتما طرفداران سریال بریکینگ بد بوده‌اند. چرا؟ چون تأثیر گرفته‌اند و پول‌ها را با اسید از بین برده‌اند. اسید هم که می‌دانید دوتاست. یکیش را می‌ریزی روی پول تا از بین برود. یکیش را دود می‌کنی تو چشم و گوش مردم تا بروند توی عالم هپروت و متوجه نشوند چی شد.

وصیت ١
 
سوفیا... بابای تو از وقتی شنیده بهمنی چی گفته، گیر داده برو دنبال بهمنی و مشایی و احمدی‌نژاد و رحیمی و بقایی و باقی معاون‌ها و مشاورها که بیایند با این‌همه تجربه موفقیت‌آمیز که داشته‌اند یک خشک‌شویی بزنند. بابای سوفیا جدی می‌گوید. او مثل آقای رفسنجانی معتقد است باید تهدیدها را به فرصت‌ها تبدیل کرد و معتقد است حالا که احمدی‌نژاداینا نمی‌آیند برای ریاست‌جمهوری، تنها کاری که احتمالا از دستشان برمی‌آید این است که یک خشک‌شویی (سهامی عام) بزنند و لباس مردم را بشورند.
 
وصیت۲
 
بابای سوفیا معتقد است خشک‌شویی انحرافی، هم می‌تواند اثر لکه خودکار و خودنویس را از لباس بزداید، هم اثر دکل‌های نفتی را.

منبع :  روزنامه شرق

[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال