حاملگی دختر ۱۴ ساله از همسر ۴۰ ساله اش (تصویر و عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

بارداری دختر ۱۴ ساله از شوهر ۴۰ ساله اش (عکس)

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس حاملگی فرزند 14 ساله از شوهر 40 ساله اش (تصویر و عکس)

این فرزند ۱۴ ساله پس از ازدواج با مرد ۴۰ ساله حاملگی شد.فوت شدی که همسر جوانش را برای انجام امتحانات و تست های حاملگی به بیمارستان آورده بود دستگیر شد.فرزند جوانی که نامش لو داده نشده است به همراه یک مرد ۴۰ ساله و زن میانسالی که خودش را مادر شوهر معرفی کرد

 

برای معاینه به بیمارستان مرکزی شهر جانگسو واقع در شرق چین فرا رسیده بود که راز تلخ زندگی اش توسط پزشک لو داده شد.فرزند ۳ ماهه باردار بود و برای انجام آزمایش و سونوگرافی به این مرکز مراجعه کرده بود ، همسرش ادعا می کرد که او ۲۰ سال دارد ولی پزشک پس از معاینه به سرعت متوجه دروغ مرد و مادرش شد.

 

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس حاملگی فرزند 14 ساله از شوهر 40 ساله اش (تصویر و عکس)

 

دستگیری مرد ۴۰ ساله چینی به اتهام ازدواج و حاملگی فرزند ۱۲ ساله پزشک در خلال معاینه سعی کرد تا از فرزند نوجوان سوالاتی سؤال بکند اما او هیچ پاسخی نمی داد و ساکت روی صندلی نشسته بود، مرد میانسال هم که به عنوان همسر بیمار در اتاق حاضر بود

 

از این سوال و جواب های پزشک عصبی شد و درخواست تا با سرعت تر معاینه پایان کشف کند. این مسئله که یک فرزند نوجوان را به عنوان خانمی ۲۰ ساله شناسانده بودند موجب ناراحتی پزشکان بیمارستان شد و به همین علت آنها بر آن شدن تا این تخلف را خبر دهند.

 

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس حاملگی فرزند 14 ساله از شوهر 40 ساله اش (تصویر و عکس)

 

با رسیدن نیروهای پلیس مشخص شد که بیمار هیچ کارت معرفی مربوط به کشور چین ندارد و یک خارجی است که از جنوب شرقی آسیا به این کشور فرا رسیده است.

 

بر اساس گزارشات برخی از مردان کشورهای همسایه با تهیه کرد دختران نوجوان از کشور ویتنام آنها را به همسری خود می مارک که احتمالا این مورد هم یکی از موارد مشابه است.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال