اثرگذاری عفونت های لثه و دندان در زاییدن زودرس


با دیگران به اشتراک بگذارید

تاثیر عفونت های لثه و دندان در زایمان زودرس

زایمان زودرس

امیرحسین پورفرید متخصص دندانپزشکی نقل کرد: مراجعه هر شش ماه به دندانپزشکی در پیش گیری از ایجاد آسیب به دندان ها تاثیر گیراای دارد.

وی در ادامه اضافه کرد: مراجعه زود هنگام به کلینیک های دندانپزشکی ایجاب میکند که زیانها و عفونت های دندانی در همان ابتدا درمان و از تحمیل هزینه های سنگین به بیمار پیش گیری کند.

پور فرید بیان کرد: بی توجهی به عفونت های دندان در ایجاد مریضیهای قلبی تاثیر مستقیم و ثابت شده ای دارد و در صورت داشتن زمینه این بیماری با وارد شدن عفونت به داخل خون این بیماری تشدید می شود.

این متخصص دندانپزشکی ابراز داشت: عفونت های لثه و دندان در بانوان حامله موجب زایمان زودرس و همچنین به دلیل اهمیت این عضو در روند هضم غذا منجر به بروز معضلات عدیده گوارشی در افراد می شود.

وی بیان کرد: در بعضی بعضی افراد به دلیل رعایت نکردن بهداشت دهان مراجعه زودتر از شش ماه به کلینیک های دندانپزشکی پیشنهاد داده میشود.

پور فرید با تاکید بر اهمیت بهره گیری از نخ دندان در برطرف کردن آلودگی های محیط دهان تصریح کرد: حداقل روزی یکبار بهره گیری از مسواک و نخ دندان به شیوه صحیح شب قبل از استراحت کن به زیاد کردن سلامت دهان و دندان مدد شایانی می کند.

باشگاه خبرنگاران

*************

تهیه کننده : پويان ذ.

ویژه بانوان در بخش خانه و خانواده سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مرغ روحم که همی‌زد ز سر سدره صفير
««« »»»
عاقبت دانه خال تو فکندش در دام

اثرگذاری عفونت های لثه و دندان در زاییدن زودرس

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال