فهرست رسانه های حاضر در نمایشگاه مطبوعات، گروه بندی و متراژ نهایی هر رسانه اعلام شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

فهرست رسانه های حاضر در نمایشگاه مطبوعات، گروه بندی و متراژ نهایی هر رسانه اعلام شد

خبرگزاری فارس: فهرست رسانه‌های حاضر در نمایشگاه مطبوعات، گروه‌بندی و متراژ نهایی هر رسانه اعلام شد

فهرست رسانه‌های حاضر در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات، گروه بندی و متراژ نهایی شده هر رسانه از سوی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، فهرست رسانه‌های حاضر در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات اعلام شد.

در این فهرست رسانه‌هایی که حضور خود در نمایشگاه مطبوعات را قطعی کرده‌اند همراه با گروه بندی، متراژ نهایی و محل استقرار آنها اعلام شده است.

رسانه‌های گروه سیاسی- اقتصادی با ۱۷۲۸، گروه رسانه‌های تعلیمی – تخصصی با ۱۶۲۰، موسسات مطبوعاتی با ۱۳۸۰ و رسانه‌های مربوط به گروه عمومی و خانواده با ۱۳۳۰ متر، بیشترین فضای نمایشگاه بیست و دوم را به خود اختصاص داده اند.

همچنین مانند سال گذشته، منتخب نشریات دانشجویی وزارت علوم و دانشگاه آزاد، در کنار منتخبی از نشریات متعلق به ستاد کل نیروهای مسلح به صورت تجمیعی در نمایشگاه امسال حضور دارند.

اسامی رسانه‌های حاضر در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات را می‌قادر باش در    دید.

بر اساس تصمیم شورای سیاستگذاری نمایشگاه مطبوعات مبنی بر حضور رسانه میهمان در غرفه سایر رسانه‌ها، رسانه‌های میزبان تا اول آبان فرصت دارند، رسانه‌های میهمان غرفه خود را به کمیته اطلاع منتقل کنی نمایشگاه مطبوعات شناسانند تا نام این رسانه‌ها نیز در اطلاع منتقل کنی‌های بعدی و همچنین بروشور نمایشگاه گفته شود.

بر اساس این گزارش، رسانه‌های «برتر» نمایشگاه بیست و یکم، همچنین خوب ترین رسانه‌های نقش رتبه بندی روزنامه‌ها، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری که در جدول زیر به صورت ستاره دار، درج شده از اولویت جانمایی در روز جانمایی الکترونیک روی نقشه آنلاین برخوردار خواهند شد و زودتر از سایر رسانه‌ها می‌توانند جانمایی را به انجام رسانند.

*نظرات شما مايه دلگرمى ماست*

تهیه از: فرخنده م.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بيا که ترک فلک خوان روزه غارت کرد
««« »»»
هلال عيد به دور قدح اشارت کرد

فهرست رسانه های حاضر در نمایشگاه مطبوعات، گروه بندی و متراژ نهایی هر رسانه اعلام شد

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال