رابطه شیطانی با زن جوان منجر به جنایت سوزاننده شد + تصاویر بازسازی صحنه قتل (۵ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

رابطه شیطانی با زن جوان منجر به جنایت سوزاننده شد + تصاویر بازسازی صحنه قتل

ناصر چندین بار از من خواسته بود با او مزدوج شوم اما من به او می‌گفتم، همسر و بچه دارم و این ازدواج عملاً امکان‌پذیر نیست، ناصر چندین بار نقل کرده بود که باید مانع ازدواجمان را از راه بردارد و حتی یک بار نیز سفارش کرد که پژمان را با سم به قتل منتقل بکنیم.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس   رابطه ابلیسی با زن جوان منجر به جنایت سوزاننده شد + تصاویر بازسازی صحنه قتل

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»؛ ساعت ۲:۵۵ بامداد ۱۶ برج تیر سال جاری خبر آتش‌سوزی یک خودروی سمند در کمربندی دوم تهران به سامانه ۱۲۵ اعلام شد.

دقایقی بعد تیمی از مأموران آتش‌نشانی در محل اعلام خبر حاضر شدند و بعد از اتفای حریق خودرو با جسد فردی که بر روی صندلی شاگرد واقع بود، مواجه شدند.

با کشف جسد سوخته مراتب این اتفاق به مأموران انتظامی و رئیس شعبه ۱۰۳ دادگاه عمومی‌ و انقلاب کهریزک اعلام شد، همچنین کارشناسان پزشکی قانونی در بررسی اولیه جسد اعلام کردند متوفی قبل از سوختن بر اثر اصابت ضربات چاقو به قتل رسیده است.

بعد از شروع تحقیقات درباره معرفی هویت مقتول، کارآگاهان با استعلام پلاک خودرو کامیاب به معرفی رانندگی کننده آن به نام پژمان شدند که برادر پژمان بعد از حضور در اداره آگاهی و مشاهده جسد سوخته شده از طریق گردنبند مقتول اعلام کرد جسد متعلق به برادرش پژمان است.

برادر پژمان در اظهاراتش اعلام کرد که پژمان در تهرانپارس زندگی می‌کرده و متأهل و صاحب دو بچه بوده است، بعد از این کارآگاهان سراغ الهام همسر پژمان رفتند و در خلال تحقیقات متوجه اختلاف بین وی و مقتول شدند همچنین کارآگاهان در پرینت مکالمات الهام متوجه ارتباطات وی با پسرخاله‌اش ناصر شدند.

با کشف این سرنخها کارآگاهان سراغ ناصر نیز رفتند اما ناصر اظهارات متناقضی از خود مطرح کرد و به همین دلیل الهام و ناصر ۲۶ برج تیر سال جاری با دستور مقام قضایی  دادگاه کهریزک بازداشت شدند.

الهام بعد از بازداشت به رابطه پنهانی و احساسی با ناصر اعتراف کرد اما منکر قتل همسرش شد، وی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: ناصر چندین بار از من خواسته بود با او مزدوج شوم اما من به او می‌نقل کردم همسر و بچه دارم و این ازدواج عملاً امکان‌پذیر نیست، ناصر چندین بار نقل کرده بود که باید مانع ازدواجمان را از راه بردارد و حتی یک بار نیز سفارش کرد که پژمان را با سم به قتل منتقل بکنیم که با او مخالفت کردم و به هیچ عنوان اطلاع ندارم که آیا او همسرم را کشته است یا خیر.

سرانجام ناصر که تمامی شواهد و قراین علیه او موجود بود به قتل پژمان اعتراف کرد و درباره جزئیات قتل به کارآگاهان گفت: یک روز قبل از قتل متوجه چالش بین پژمان و الهام شدم، الهام جریان چالش با شوهرش را به من اطلاع داد، من نیز با توجه به رابطه کاری که با پژمان داشتم و با هم در کار تهیه کرد و به فروش رسان خودرو بودیم، شب وقوع قتل، ماشینی را به مقابل منزل پژمان بردم، قرار بود خودرو را به پژمان تحویل دهم اما چون دیر وقت بود به پژمان نقل کردم مرا به منزلم برساند که پژمان نیز خواستم را پذیرفت.

وی ادامه داد: در طول مسیر از پژمان خواستم که به خیابان اتحاد در شرق تهران برود، وقتی که آنجا رسیدیم در فرصتی عالی چاقویی را که همراه داشتم از زیر تیپم خارج کردم و به شکم مقتول زدم، بعد قتل نیز به این فکر افتادم که جسد پژمان را معدوم کنم، در نهایت جسد پژمان را با خودرو به سمت بیایانهای ورامین بردم و با توجه به آثار انگشتی که از من در خودرو بود، بر آن شدم ماشین را آتش بزنم، سرانجام با بنزین ماشین و جسد را سوزاندم و با پای پیاده به جاده برگشتم.

مدتی قبل صحنه وقوع قتل بازسازی شد و با توجه به اینکه وقوع قتل در حوزه تهران انجام شده بود، پرونده این قتل به شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران ارسال شد، همچنین ناصر نیز به دادسرای امور جنایی تهران انتقال کشف کرد و ناصر به سؤالات سجاد منافی آذر؛ بازپرس امور جنایی تهران پاسخ داد و بعد از انجام بازپرسی راهی زندان شد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس   رابطه ابلیسی با زن جوان منجر به جنایت سوزاننده شد + تصاویر بازسازی صحنه قتل

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس   رابطه ابلیسی با زن جوان منجر به جنایت سوزاننده شد + تصاویر بازسازی صحنه قتل

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس   رابطه ابلیسی با زن جوان منجر به جنایت سوزاننده شد + تصاویر بازسازی صحنه قتل

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس   رابطه ابلیسی با زن جوان منجر به جنایت سوزاننده شد + تصاویر بازسازی صحنه قتل

***ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد***

نگارش توسط: پويا ط.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

برکش ای مرغ سحر نغمه داوودی باز
««« »»»
که سليمان گل از باد هوا بازآمد

رابطه شیطانی با زن جوان منجر به جنایت سوزاننده شد + تصاویر بازسازی صحنه قتل (۵ عکس)

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال