انتقال ۳۰ میلیون مترمکعبی پسآب غرب تهران به البرز تصویب شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

انتقال ۳۰ میلیون مترمکعبی پسآب غرب تهران به البرز تصویب شد

مدیرعامل آب منطقه ای البرز با بیان اینکه چاه‌های غیر جایز آب در استان البرز مسدود می‌شوند، نقل کرد:انتقال ۳۰ میلیون مترمکعبی پساب غرب تهران به البرز به ثبت رسانده شده است.

تصویر و عکس   انتقال ۳۰ میلیون مترمکعبی پسآب غرب تهران به البرز تصویب شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، بهزاد پارسا در حاشیه نشست  ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان البرز که عصر امروز در تالار شهدای استانداری البرز به انجام رسانده شد، با اشاره به اینکه در حوزه آب ۳ بخش وجود دارد، اظهار داشت : این بخشها شامل از بخش آب منطقه‌ای با وظیفه تامین آب، بخش آب و فاضلاب شهری و بخش آب و فاضلاب روستایی است.

مدیرکل آب منطقه‌ای استان البرز با بیان اینکه آب فاضلاب روستایی از طریق ایجاد مجتمع‌های آب منتقل کنی بحث آبرسانی روستایی را پیگیری می‌کند، اضافه کرد : آب منطقه‌ای در راستای اقتصاد مقاومتی با چاه‌های غیرمجاز برخورد می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در این راستا آب منطقه‌ای البرز در سطح کشور پیشرفت عالی ای داشته است، نقل کرد : در راستای اقتصاد مقاومتی انتقال پساب  30 میلیون مترمکعبی  غرب تهران به استان البرز به ثبت رسانده شده است.

پارسا با بیان اینکه بحث تامین بلند مدت آب استان مطرح است، ادامه داد: نقش تامین آب میان مدت و بلند مدت البرز، تهران و قزوین توسط مشاور در حال مطالعه است.

وی با اشاره به اینکه تامین هزینه‌های پروژه‌های اقتصاد مقاومتی ۲ بخش دارد، نقل کرد : یکی از این هزینه ها از محل  هزینه‌های جاری دستگاهها انجام و بخشی باید در حوزه تملک تامین شود که تا به حال حاضر مبلغی در رابطه با  این مورد توجه کرد نشده است.

*با تشکر از انتخاب شما *

نگارش از : اردشير ظ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

رطل گرانم ده ای مريد خرابات
««« »»»
شادی شيخی که خانقاه ندارد

انتقال ۳۰ میلیون مترمکعبی پسآب غرب تهران به البرز تصویب شد

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال