ورود جریان های سرمایه گذاری به معماری استان قزوین اصلاح شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

ورود جریان های سرمایه گذاری به معماری استان قزوین اصلاح شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین نقل کرد: معضل عمده در نحوه طراحی‌ها و ورود جریان سرمایه‌گذاری در زمینه معماری است.

تصویر و عکس   ورود جریان های سرمایه قرار دهی به معماری استان قزوین اصلاح شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، حامد مانی‌فر پس از ظهر امروز در همایش نقش معماری در طرح زندگی که در تالار جلسات شهید بهشتی استان قزوین به انجام رسانده شد، اظهار داشت: در طول تاریخ انسان با یک طرز تفکر و منش اقدام به ساخت بنائی می‌کند و این بنا روی طرح زندگی فرد تاثیرگذاشته است.

وی اضافه کرد: انسان و معماری در طول تاریخ همواره بر یکدیگر اثر قرار داده‌اند و این تاثیر گاهی در پیشرفت و تکامل بوده و گاهی اوقات هم سبب تنزل شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین عنوان کرد: انسان و معماری در صورت آگاهی و تفکر سبب پیشرفت و در صورت ناآگاهی سبب تنزل شده که این مهم در بر می داری اهمیت زیادی است.

مانی‌فر خاطرنشان کرد: رحلت کرده تمامی حالات انسان در معماری دیده می‌شد و به همین دلیل رحلت کرده شاهد مکان‌های گوناگونی در حوزه‌های اجتماعی و غیره بوده‌ایم که این مهم سبب تاثیرگذاری در تمامی زمینه‌ها از جمله مسائل امنیتی درون شهری بود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین تصریح کرد: تعاملات بین خانواده‌ها در معماری گذشته یک ارزش به حساب آمده که این مهم باید مورد توجه و تاکید قرار گیرد.

وی نقل کرد: در معماری تازه جریان سرمایه قرار دهی وارد معماری می‌شود و دیگر شاهد تعاملات اجتماعی و غیره نیستیم.

مانی‌فر بیان کرد: فرآیند تاثیرگذاری انسان و معماری یک فرآیندی دائمی است که هم اکنون هم این موضوع در حال اجرا بوده و باید نسبت به این موضوع بیش از پیش دقت داشت.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین اظهار داشت: موضوع معماری در طرح زندگی یک موضوع عمومی بوده  و در جریان ساخت و ساز با یک موضوع فرهنگی روبه رو هستیم که باید تمامی افراد جامعه در آن ورود کنند.

وی نقل کرد: در معماری از غرب تقلید نکرده‌ایم و اگر این اتفاق می‌افتاد شاهد شهرهایی مانند شهرهای اروپایی با نظم خاص خود می‌شدیم و معضل عمده در نحوه طراحی‌ها و ورود جریان سرمایه‌قرار دهی در این زمینه است.

_________________________

تهیه و تدوین : كامران ز.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کشته غمزه تو شد حافظ ناشنيده پند
««« »»»
تيغ سزاست هر که را درد سخن نمی‌کند

ورود جریان های سرمایه گذاری به معماری استان قزوین اصلاح شود

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال