چرا از لحاظ جسمی به شدت تحریک پذیرمسلام

دختری هستم که استانه ی تحمل درد پایینی دارم و همچنین هنگام تماس با چیزی زود از خودم عکس العمل نشون میدم. حتی موقعی که دوستم لپمو میکشه میگم اروم تر این کارو نکن دستشو از صورتم میکشم ،البته نه اینکه اذیت بشم. در ضمن یکم زیادی هم نازنازی هستم.

البته فقط از نظر جسمی این گونه هستم از لحاظ اخلاقی اینطور نیستم مثلا ادم خونسردی هستم و نسبت به مسائل و حرف های ناخوشایند زیاد حساسیت نشون نمیدم حتی به گفته ی دوستام و اشنایان شخصیت ارام و قیافه ی ارامش بخشی دارم .

حتی کارای شخصییمو با حوصله و اروم انجام میدم  و یا طرز صحبتم جوریه که با تن صدای اروم صحبت می کنم در واقع از بچگی اینطور بودم ،زیاد شلوغ نمیکردم و با اسباب بازی هام مشغول بودم تو کار این و اون سرک نمی کشیدم.

و اما سوالم اینه که چرا از لحاظ جسمی به شدت تحریک پذیرم و زود عکس العمل نشون میدم ولی از لحاظ اخلاقی اینطور نیستم؟لینک منبع

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال