نماینده پست TNT در ایران خبر تعطیلی را رد کرد


با دیگران به اشتراک بگذارید

نماینده پست TNT در ایران خبر تعطیلی را رد کرد

خبرگزاری فارس: نماینده پست TNT در کشورمان خبر تعطیلی را رد کرد

در پی انتشار خبر تعطیلی پست TNT در کشورمان در پی تهیه کرد سهام این شرکت هلندی توسط یک شرکت آمریکایی، نماینده این شرکت در کشورمان اعلام کرد: فعالیت این شرکت پستی همچنان ادامه دارد و حتی دامنه فعالیت‌ آن نیز گسترده‌تر شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، نماینده پست TNT در کشورمان اعلام کرد: فروردین ماه ۹۵ برخی خبرگزاری‌ها اخباری انتشار دادند مبنی بر اینکه فعالیت پستTNT در کشورمان تعطیل شده و در پی یک فرآیند تغییر و تحول در شرکت پستی تهران ناوگان ترابر کشورمان یا (TNT)، این مجموعه به فعالیت خود خاتمه داده و باجه‌های پستی آن در سر تا سر کشور تعطیل شده است.

آرش دانش مدیرعامل شرکت تهران ناوگان ترابر با تکذیب خبر تعطیلی این مجموعه نقل کرد: این شرکت همچنان در دفتر سابق واقع در تهران مشغول به فعالیت است و هیچ شعبه و هیچ دفتری تحت نام یا مشخصات دیگر ندارد و فعالیت خود را در قالب پست بین‌المللی تهران ناوگان ترابر ادامه خواهد داد و به زودی با عقد قرارداد‌های تازه با شرکت‌های پستی بین‌المللی خدمات بیشتری در زمینه حمل و نقل دنیاای و خدمات پستی بین‌المللی ارائه می کند.

وی با اشاره به همراهی پست جمهوری اسلامی کشورمان و مراجع ذیربط نقل کرد: این مجموعه نه تنها شعب و باجه‌هایش تعطیل نشده، بلکه بر تعداد آنها اضافه شده و در پی قراردادهای تازه بین‌المللی، خدمات این پست ایرانی در جهان با سرعتتر و ارزان تر شده و با وجود گذشت مدتی از انتشار این خبر، شعب این شرکت پستی در تمامی کشور فعال است.

—ضمن تشكر از حسن انتخاب شما ،لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد—

گردآوری توسط : سپند ا.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چشم بيمار مرا خواب نه درخور باشد
««« »»»
من له يقتل داY دنف کيف ينام

نماینده پست TNT در ایران خبر تعطیلی را رد کرد

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال