http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

کشتار مردم یمن شمار زیادی از قدرت های جهان را رسوا خواهد کرد

کشتار مردم یمن شمار زیادی از قدرت های جهان را رسوا خواهد کرد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی جنایت رژیم متجاوز سعودی به مردم بی دفاع و مظلوم جنوب صنعا پایتخت یمن را که حدود ۷۰۰ شهید و زخمی برجای گذاشت، محکوم کرد.

بر اساس این گزارش سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی اظهار داشت: زمانی که به تاریخ رژیم سعودی و اقداماتش در حق جزیره عرب و کشورهای همسایه نگاه می کنیم، متوجه می شویم که کشتاری که توسط سعودی ها در یمن رخ داد، طبیعی و قابل پیش بینی بود.

وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: محکوم کردن در برابر این جنایت هولناک، کار کوچکی است. ما ضمن ابراز تسلیت به خانواده های شهیدان، برای مجروحان نیز شفا طلب می کنیم و مردم مظلوم یمن را دعا می نماییم.

دبیرکل حزب الله تاکید کرد: باید با شدیدترین لحن این جنایت و کشتاری که امروز رخ داد، محکوم شود. این کشتار شمار زیادی از قدرت های جهان را رسوا خواهد کرد. به مردم یمن می گویم که بلاشک پیروز خواهید شد و خون شریف افراد انقلابی بر شمشیر تروریست ها و قاتلان فائق خواهد آمد.

سید حسن نصرالله افزود: مردم یمن با صبر و فداکاری شان بر متجاوزان پیروز خواهند شد. سعودی ها با پرداخت میلیاردها دلار از آمریکا سلاح می خرند و بازارهای سلاح آمریکا از این اقدام سود می برند اما سعودی ها این سلاح ها را در کشورهای ما و علیه ما به کار می گیرند.

وی عنوان داشت: در حال حاضر اگر از فسادی که باید با آن مبارزه کنیم، سخن بگوییم، در وهله نخست این فساد را در آمریکا و دشمن اسرائیلی می یابیم. آل سعود درست مطابق با میل آمریکا رفتار و ملت خود را گمراه می کند.

دبیرکل حزب الله بیان داشت: ما بر اساس تکلیف شرعی خود در مبارزه با دشمن صهیونیستی از یک طرف و مبارزه با خطر تکفیری ها و دور کردن آنها از مردم لبنان در مرزهای شرقی کشور، شهیدان و مجروحانی تقدیم کردیم.

سید حسن نصرالله در ادامه تاکید کرد: پول سعودی ها، تصمیم سیاسی، نفت آنان در خدمت منافع آمریکا است.

وی تصریح کرد: برخی در صدد هستند که جامعه ما و جوانان ما را تخریب کنند. این در حالی است که جوانان، ستون کشور، ارتش، مقاومت، امنیت و نهادها هستند. از تلاش های نیروهای امنیتی تشکر می کنم اما آمارها رو به افزایش است و احتمالا برخی گروه ها و دشمنان برای این موضوع برنامه ریزی می کنند.

دبیرکل حزب الله تاکید کرد: در زمانی که مرزها در برابر تجاوز و تروریست محافظت می شوند، مردم در داخل کشور با خطراتی مواجه هستند که اهمیتشان کمتر از خطر امنیتی نیست؛ از جمله این خطرات نیز مواد مخدر است.

سیدحسن نصرالله افزود: به تاجران مواد مخدر می گویم که کشتار و تخریب جوانان بس است. همه مردم در این خصوص مسئولیت دارند و ما باید جامعه را مستحکم کنیم.

منبع: جام جم آنلاین
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
کلیپ فیلم سگ پرخطر
کیلیپ فیلم دورهمی ۸۹ +( آپارات ) پخش
کلیپ فیلم تصویر و عکس موتور سواری دختری که همه را تعجب زده کرد !
کلیپ فیلم عکس بلند کردن چرخ های موتور بدست یک دختر
کیلیپ فیلم آموزش تک چرخ زدن با موتور به وسیله یک دختر تنها +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم عکس سلفی گرفتن همزمان در تک چرخ زدن دختر با دوس فرزندش +( آپارات ) پخش
ویدیو فیلم ما مردم کشورمان (کمدی) ( آپارات )
ویدیو فیلم دورهمی ۸۷ ( آپارات )
فیلم دورهمی ۸۵ ( آپارات ) -دانلود و پخش
فیلم دورهمی ۸۴ ( آپارات ) -دانلود و پخش
زبانه‌های آتش، آینده‌ام را سوزاند
استخدام سرپرست اداری ،کارمند مالی خزانه داری در مبناتلکام
کلیپ فیلم سوالات پیامکی
کیلیپ فیلم گردهمایی خبری رییس سازمان بسیج مساجد و محلات +( آپارات ) پخش
کلیپ فیلم نماز جمعه عبادی سیاسی اصلاندوز ۷ ۸ ۹۵
فیلم فراخوان از اهالی و عشایر استان برای شرکت در یادواره شهدا ( آپارات ) -دانلود و پخش
فیلم رقص حقیقتا زیبا بابا بزرگ.. ( آپارات ) -دانلود و پخش
کلیپ فیلم شناسایی دانشگاه علمی کاربردی منزل کارگر استان گرگان
ویدیو فیلم دروغگوهاى مد (٣) ! ( آپارات )
ویدیو فیلم خارج کردن باورنکردنی باتری از گلوی دختر کوچولو! ( آپارات )
تبلیغات