نهایت عمر زیاد آدم چه مقدار است ؟


با دیگران به اشتراک بگذارید

حداکثر طول عمر انسان چقدر است ؟

طول عمر انسان حداکثر ۱۲۵ سال است

تازه ترین بررسی دانشمندان نشان داد که طول عمر انسان به ندرت از یک قرن و ربع فراتر می رود. این تحقیقات نمایان میکند که حتی انسان هایی که طولانی ترین عمر را داشته اند به ندرت از ۱۲۵ سال فراتر رفته اند.

در تحقیق مرتبط با این موضوع اطلاعات افراد سن داری که بیش از ۱۱۰ سال عمر کرده اند در انگلستان، امریکا، کشور ژاپن و فرانسه مورد تفسیر و بررسی قرارگرفته است.
در این مقاله فرا رسیده است با وجود پیشرفت های گیرا در ارائه خدمات درمانی به سالخوردگان و مراقبت از آنها، میانگین عمر در میان کهنسالان از سال ۱۹۶۸، افزایش کشف نکرده است.
تحقیقات نمایان کرده است که از هر ۱۰ هزار فرد مسن ، فقط یک نفر بیش از ۱۲۵ سال عمر کرده است. که آن هم از شرایط بهداشتی خاص از جمله عوامل وراثتی برخوردار بوده است.

دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که امید به داشتن طول عمر چندین صد ساله به واسطه پیشرفت علوم تنها یک رؤیای بی پایه و اساس است.

گروهی از دانشمندان در آمریکا بعد از انجام امتحانات گوناگون اعلام کردند که حداکثر طول عمر انسان چیزی درحدود ۱۲۵ سال است.

تصویر و عکس حداکثر طول عمر انسان چقدر است ؟

حداکثر طول عمر انسان ۱۲۵ سال است

طی چندین دهه گذشته دانشمندان زیادی برای افزایش طول عمر انسان تلاش کرده اند با این حال فاکتورهای زیادی در این میان تأثیرگذار هستند. کودکانی که امروز متولد میشوند امید به زندگی ۷۹ ساله دارند. این درحالی است که امید به زندگی برای آنهایی که در سالهای ابتدایی ۱۹۰۰ متولد میشدند تنها ۴۷ سال بود.

اما اکنون دانشمندان آمریکایی برآورد میکنند که به واسطه پیشرفتهای صورت گرفته در عرصه های گوناگون علم و فناوری، انسان قادر هست تا ۱۲۵ سال یعنی سه سال بیشتر از رکورددار این عرصه به حیات خود ادامه دهد.

این تحقیقات نمایان میکند همزمان با توسعه این فناوریها و غلبه بشر بر انواع مریضی های عفونی، اگرچه متوسط سن امید به زندگی افزایش کشف میکند اما حداکثر سنی که می توان برای یک انسان متصور شد همان ۱۲۵ سال است.

حداکثر طول عمر انسان چقدر است ؟

*******************

گردآوری از: فرامرز س.

تازه های سلامت و پزشکی در بخش سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

پير ميخانه چه خوش گفت به دردی کش خويش
««« »»»
که مگو حال دل سوخته با خامی چند

نهایت عمر زیاد آدم چه مقدار است ؟

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال