یادگیری طب سنتی برای پزشکان عمومی


با دیگران به اشتراک بگذارید

آموزش طب سنتی برای پزشکان عمومی

تصویر و عکس آموزش طب باستانی برای پزشکان عمومی

 

به منظور اشاعه و فراگیری طب باستانی در میان پزشکان عمومی دست اندرکاران نظام سلامت و به خصوص پزشکان عمومی در تلاش اجرای برنامه تعلیمی تدوین شده و تصویب کلیات اجرایی شدن این آموزش هستند.

به گزارش مشرق، دکتر مهدی یوسفی در نشست اطراف آموزش پزشکان با حضور دکتر محمود خدادوست ــ مشاور وزیر و مدیرکل دفتر طب باستانی ایرانی ــ اسلامی و دکتر عبدالله بهرامی ــ دبیر هیئت ممتحنه و ارزشیابی رشته طب باستانی مقرر شد تا ضوابط و شیوه اجرای برنامه آموزش پزشکان عمومی تدوین شود.

یوسفی اضافه کرد: با اجرای این برنامه، پزشکان علاقه‌مند در بر می داری سابقه فعالیت در حوزه طب باستانی که آزمون‌های ورودی را با موفقیت سپری کرده و سابقه محکومیت قضایی در حوزه طب باستانی نداشته باشند، آموزش‌های لازم را بر اساس برنامه درسی مصوب معاونت تعلیمی وزارت بهداشت، خواهند دید.

وی در ادامه نقل کرد: جزئیات شرایط پزشکان، ‌نحوه ارزیابی تعلیمی آنها و نحوه تداوم آموزش و ارتقای سطح کیفی پزشکان، موارد اهمیتی می داری است که در جلسات فرا رسنده در خصوص آنها بحث و تبادل نظر خواهد شد.

به گزارش وزارت بهداشت ــ آیین‌نامه نحوه فعالیت و مداخله دانش‌آموختگان پزشکی در حوزه طب باستانی، در کارگروه طب باستانی معاونت تعلیمی وزارت بهداشت به‌ریاست دکتر محمد علی محققی، تدوین شد و در این نشست که در مرکز تحقیقات کارآزمایی بالینی دانشگاه شاهد به انجام رسانده شد، دکتر نفیسه حسینی یکتا ــ رئیس اجلاس علمی طب باستانی کشورمان، دکتر محسن ناصری، عضو هیئت ممتحنه و ارزشیابی رشته طب باستانی، دکتر علیرضا عباسیان، مدیر تعالی دفتر طب باستانی ایرانی ــ اسلامی، دکتر حسین رضایی‌زاده ــ رئیس دانشکده طب باستانی تهران، دکتر رسول چوپانی ــ مدیر گروه طب باستانی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و دکتر الهام عمارت‌کار، مدیر گروه طب باستانی دانشگاه شاهد نیز حاضر بودند.

– ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد –

نگارش : اميد ل.

تازه های سلامت و پزشکی در بخش سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به تن مقصرم از دولت ملازمتت
««« »»»
ولی خلاصه جان خاک آستانه توست

یادگیری طب سنتی برای پزشکان عمومی

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات