تولید قطع کننده های کامپوزیتی برق در کشور


با دیگران به اشتراک بگذارید

تولید قطع کننده های کامپوزیتی برق در کشور

تصویر و عکس تولید قطع کننده های کامپوزیتی برق در کشور
مدیر عامل یک شرکت فناور نقل کرد: با تولید قطع‌کننده‌های کامپوزیتی برق نیاز کشور از واردات آن از بین برده شد.
محمد خورده‌چی مدیرعامل یک شرکت فناور در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به  فعالیت های دانش بنیان در حوزه برق اظهار داشت: این شرکت با تولید سکسیونر (قطع کننده)۲۴  کیلو ولت LBS و  فیوز دار قادر بوده است نیاز صنعت برق کشور به این محصول را تامین کند.
 
وی ادامه داد: این قطع‌کننده‌ها در CESI  ایتالیا به‌ عنوان یکی از معتبرترین آزمایشگاه‌های فشار قوی دنیا، آزمون‌های ارزیابی کیفیت را با موفقیت گذراند و سپس گواهی انجام آزمون‌های یادشده از شرکت توانیر اخذ شد.
 
خورده‌چی یادآور شد: خطوط انتقال و توزیع نیرو علاوه بر کابل‌هایی که جریان الکتریکی را هدایت می کنند به عایق های الکتریکی (مقره های الکتریکی) که کابل ها را از دکل های فولادی نگهدارنده شان جدا می کنند نیاز دارند.
 
مدیر عامل این شرکت فناور عنوان کرد: عایق های الکتریکی متداول، سرامیکی یا شیشه ای بوده و این مواد در کنار ویژگی های خوبی هم چون نارسانایی و مقاومت آب و هوایی ، در بر می داری معایبی چون سنگینی وزن و شکست راحت نیز هستند و به هنگام آلودگی دچار افت ولتاژ استقامت می شوند که در مقره‌های تولیدی این شرکت کارایی و کیفیت لازم لحاظ شده است. 
 
وی  نقل کرد: در این زمینه بعنوان تولید کننده نمونه صنعت برق کشورمان برگزیده شد و سپس مقره‌های کامپوزیتی تا رده انتقال  ۴۰۰ کیلو ولت بعد از طراحی و تفسیر میدان، برای اولین بار در کشورمان نمونه سازی شد.

****پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست****

نگارش توسط: آمي‌تيس ط.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

و گر به رهگذری يک دم از وفاداری
««« »»»
چو گرد در پی اش افتم چو باد بگريزد

تولید قطع کننده های کامپوزیتی برق در کشور

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال