کفش متناسب اندامتان را بشناسید


با دیگران به اشتراک بگذارید

کفش مناسب اندامتان را بشناسید

اصول انتخاب کفش قبل از انتخاب نقش و مدل قرار می گیرد چرا که سلامت پاها و ستون فقرات و تمامی بخش هایی که با بهره گیری از یک جفت کفش نامناسب
تصویر و عکس کفش عالی اندامتان را بشناسید
کفش عالی اندام
 
اصول انتخاب کفش قبل از انتخاب نقش و مدل قرار می گیرد چرا که سلامت پاها و ستون فقرات و تمامی بخش هایی که با بهره گیری از یک جفت کفش نامناسب در معرض زیان قرار می گیرند مهم تر است. به نظر شما انتخاب پاشنه کفش ارتباطی به اندام ما دارد؟ این که کوتاه باشیم یا بلند، چاق باشیم یا لاغر تاثیری در انتخاب کفشی که در صدد بر تن کردن آن هستیم قرار خواهد داد و تاثیر انتخاب کفشی با پاشنه عالی در فرم دادن و خوشگل تر ساختن اندام ما چقدر است؟

برخلاف آنچه که امکان می دارد فکر بکنید، صرف بر تن کردن کفش هایی با پاشنه بلند برای کشیده ساختن اندام و زیبا جلوه دادن آن کافی نیست. برای این که نقص های اندام خود را پنهان بکنید و نقاط قوت آن را در معرض نمایش قرار بدهید، لازم است کفشی با پاشنه ای را برگزید که فرم، بلندی و حتی قوس آن عالی اندام شما باشد. در ادامه به شما نقل خواهیم کرد که به چه صورت این کار را به انجام رسانید.

کدام پاشنه کفش عالی یک خانم کوتاه قد است؟

کفش-عالی

مزیت: علی رغم آنچه که به چشم بیاید، داشتن قدی کوتاه تر از ۱۶۰ سانتی متر مزیت بزرگی دارد و آن این است که شخص قادر هست هر نوع پاشنه ای را به هر شکلی که باشد، بر تن بکند، بدون آن که زیادی بلند به چشم بیاید.

پاشنه عالی:شما جایز به بر تن کردن همه نوع کفشی هستید:از پاشنه های یک سره گرفته تا پاشنه های سوزنی. در رابطه با بلندی آن نیز باید بگوییم که هر چه بلندتر باشد، شما قدبلندتر به چشم میامد. به طوری که اگر کسی شما را یک بار بدون کفش پاشنه بلندتان دید از کوتاهی قدتان تعجب کنید. شاید باورتان نشود که ستارگانی چون اوا لونگوریا، ریس وایترسپون یا حتی کایلی مینوگ تقریا یک متر و پنجاه سانتی متر هستند اما به لطف کفش های پاشنه بلندشان همیشه بلندتر از این اندازه به چشم مییایند.

پاشنه نامناسب:کفش هایی با پاشنه های دو یا سه سانتی اگر اندام چاقی دارید، عالی شما نیست.

کدام پاشنه کفش عالی یک خانم بلندقد است؟

کفش-عالی (۱)

اندازه پاشنه کفش عالی زنهای چاق و لاغر

مزیت:شما به دلیل قد بلندی که دارید، نیازی ضروری به کفش های پاشنه بلند ندارید. با این وجود قادر هستید تمامی فرم های گوناگون آن را آزمایش کنید.

پاشنه عالی:اگر لاغر و ظریف هستید و می خواهید این خصوصیت خود را بارزتر کنید پاشنه های چهارگوش، یک سره و پاشنه پلتفرم عالی شماست. اما اگر اندام چاقی دارید از پاشنه های نازکی استفاه کنید که شما را ظریف تر می کند.

پاشنه نامناسب:در مورد بلندی پاشنه نیز باید آگاهی بدارید که پاشنه ای بلندتر از ۵ سانتی متر را از یاد برید.

کدام پاشنه کفش عالی یک خانم چاق است؟

کفش-عالی (۲)

اصول تهیه کرد کفش عالی وزن بدن

مزیت:کفش پاشنه بلند انگار برای شما ساخته شده است.

پاشنه عالی:پاشنه های سوزنی برای شما خوب ترین نوع پاشنه است. از دیگر نمونه مدلهایی که به شما فرا میرسد قادر هستیم به صندل های پاشنه بلند و کفش هایی با پاشنه های یک سره اشاره کنیم.

پاشنه نامناسب:کفش هایی با پاشنه های کوتاه از یاد برید چون به جای پنهان ساختن چاقی برخی از اعضای اندام تان، آنها را بیشتر نمودار می کند. پلت فرم ها نیز گزینه های مطلوبی نیست.

کدام پاشنه کفش عالی یک خانم با اندام برای پسرها است؟

کفش-عالی (۳)

راهنمای انتخاب کفش عالی رسمی و اسپرت

مزیت:ما به شما یک کارت سفید نمایان خواهیم کرد که هر کاری که دل تان می خواهد به انجام رسانید. چون به دلیل اندامی که دارید، حتی اگر کفشی با پاشنه دوازده سانتی هم بر تن بکنید دچار افراط نخواهید شد.

کفش های عالی:اگر نمی خواهید که زیادی زنانه به چشم بیایید، قادر هستید کفش هایی با پاشنه های یک سره که هم آسان هستند و هم به شما کمی ظرافت زنانه می بخشد، کفش هایی با پاشنه های چهارگوش و هم چنین کفش های باله پاشنه دار را به پا کنید.

کفش های نامناسب:به هر گران نباید به فکر ظرافت دادن به اندام برای پسرها خود باشید. به طور مثال کفش های پلتفرم و یا کفش هایی با پاشنه یک سره و زیادی پرحجم عالی شما نیست.

– لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد –

نگارش : خشايار ت.

تازه های مد و ستاره ها در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو پيراهن شوم آسوده خاطر
««« »»»
گرش همچون قبا گيرم در آغوش

کفش متناسب اندامتان را بشناسید

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال