چگونه از شر افتادگی سینه های خود رها شویم؟ (۴ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

چطور از شر افتادگی سینه های خود خلاص شویم؟

داشتن سینه های شل و آویزان در بین زنان، به مخصوص در سنین میان سالی، معضلی رایج است
 داشتن سینه های شل و آویزان در بین زنان، به مخصوص در سنین میان سالی، معضلی رایج است. با وجود این که این مسئله هیچ تهدیدی برای سلامتی بوجود نمییاورد به خاطر اثراتی که روی شکل ظاهری افراد قرار میدهد باعث نابود شدن اعتماد به نفس آنها می شود. اما جای هیچ گونه دغدغه نیست زیرا راه حل هایی که دراین مطلب به شما شناسانده میشوند تا حدود زیادی قادر هستند این مشکل را کم کنند.
 
تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس چگونه از شر افتادگی سینه های خود خلاص شویم؟

 

دلایل و نشانه ها
 
 پیش از آن که به راه های درمان این معضل توجه بکنیم بد نیست به طور مختصر به دلایل و علامت های آن توجه بکنیم.

    بالا رفتن سن: پس از سی سالگی پوست زنان به دلیل کاهش سطح استروژن در بدن انعطاف پذیری خود را از دست می دهد.

     استعمال سیگار: شاید باور این موضع برای خیلی ها دشوار باشد، اما کشیدن سیگار یکی از عوامل عمده افتادگی سینه زنان است. این کار اثرات منفی روی نوعی پروتئین به نام الاستین که باعث سفتی  پوست می شود، قرار میدهد .

     حاملگی: حاملگی یکی از مهم ترین عوامل ایجاد افتادگی سینه است و به مخصوص زنانی که چندین دوره حاملگی را به اتمام رسانده اند بیشتر در معرض ابتلا به این مشکل قرار دارند.

     اضافه وزن: سینه های شل و آویزان در زنانی که اضافه وزن دارند بسیار رایج تر است.

     وراثت: علاوه بر دلایلی که در بالا گفته شد، این احتمال که خانمی به دلیل معضلات ژنتیکی به این وضعیت دچار شود نیز وجود دارد.

نشانه عمده این مشکل به سادگی و از مراحل اولیه آن آشکار است و خود را به شکل حرکت نیپل از بخش میانی به سمت پایین نمایان میکند. اما چگونه می توان به صورت طبیعی با روند پیشرفت این معضل مبارزه کرد؟! این مهم ترین بخش از این مطلب است که پس از خواندن آن از این که چقدر راحت می توان جلوی افتادگی سینه را گرفت شگفت زده خواهید شد. شما خواهید دید که برای رهایی از این وضعیت لزومی ندارد که به جراحی های گران قیمت خوشگلی روی بیاورید!
 

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس چگونه از شر افتادگی سینه های خود خلاص شویم؟
 

   1. ماساژ با یخ
 
 این یکی از مهم ترین راه های مقابله با افتادگی سینه است! این کار به شما یاری خواهد رساند سفتی اولیه سینه های خود را به آنها بازگردانده و لبخند را به لب های خود هدیه کنید. خیلی ها با بهره گیری از این روش سهل قادر بوده اند به نتایجی مطلوب دست یابند. یک قطعه یخ را به صورت زمانی به مدت دو دقیقه روی هر سینه ماساژ داده و پس از خشک کردن آنها با بهره گیری از حوله برای نیم ساعت روی پشت خود بخوابید. این کار را تا رسیدن به نتیجه مورد نظرتان ۴ تا ۵ بار در روز تکرار کنید.
 
۲.  روغن زیتون

هیچگاه نقشی که روغن زیتون قادر هست در مبارزه با این مشکل ایفا کند را دست کم نگیرید. این روغن سرشار از اسیدهای چرب و آنتی اکسیدان های قوی است که قادر هستند در جلو گیری و درمان افتادگی سینه به شما یاری رسانند. خیالتان راحت باشد که از بهره گیری از این درمان خانگی پشیمان نخواهید شد. برای هر یک از سینه ها یک قاشق روغن زیتون را به گونه ای کف دست هایتان بمالید که حرارت را در دست های خود احساس کنید. سپس با کف دست هایتان سینه ها را از سمت پایین رو به بالا به مدت ۲۰ دقیقه ماساژ دهید. این کار را حداقل ۴ بار در هفته به انجام رسانید.

۳. زرده تخم مرغ و خیار

اگر از آن دسته آدم هایی هستید که مییاندیشند هزینه های سرسام ور تنها راه حل این مشکل هستنداین روش درمان نظرتان را تغییر خواهد داد. شما با این روش به طور همزمان از ویتامین ها و پروتئین فراوان موجود در زرده تخم مرغ و اثرات مفیدی که خیار برای پوستتان دارید بهره مند خواهید شد.

یک خیار را در سیستم به شکل پوره در بیاورید و سپس یک زرده تخم مرغ و یک قاشق کره را به آن افزوده و به شکل یک خمیر دربیاورید. خمیر حاصل شده را روی سینه ها مالیده و قرار بدهید برای ۳۰ دقیقه روی پوستتان بماند. سپس آن را با آب سرد به طور کامل بشویید. این کار را حداقل یک بار در هفته به انجام رسانید.

۴. پیاز و تخم مرغ

این یک روش طبیعی فوق العاده دیگر برای درمان این مشکل است. پیاز سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است که برای سلامت پوست بسیار مفید هستند. برای دیدن نتیجه این روش مجبور نیستید خیلی منتظر مانید. یک تخم مرغ را تا زمانی که شکلی کرم مانند به خود بگیرد هم زده و آن را روی قسمت پایینی سینه مالیده و به مدت نیم ساعت منتظر مانید. سپس آب یک پیاز را گرفته و با یک لیوان آب مخلوط کنید و سینه هایتان را با محلول حاصل شده شستشو دهید.
 

 تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس چگونه از شر افتادگی سینه های خود خلاص شویم؟

۵. پودر تخم شنبلیله

اگر سرسختانه به دنبال راه حلی برای این مشکل خود می گردید پودر تخم شنبلیله قادر هست به دادتان برسد. این دانه ها سرشار از موادی هستند که باعث سفتی پوست می شوند. اثرگذاری این روش شما را شگفت زده کرده و به محض بهره گیری از آن قادر هستید معضلتان را حل شده آگاهی بدارید!

 یک فنجان پودر تخم شنبلیله را با یک فنجان آب مخلوط کنید تا به شکل خمیری در فرا برسد و آن را روی سینه ها مالیده و قرار بدهید برای یک ربع روی پوست بماند و سپس آن را با آب سرد بشویید. اگر به صورت روزانه از این روش بهره گیرید خیلی زود نتیجه آن را خواهید دید.

۶. انار و روغن خردل

مخلوط انار و روغن خردل یک درمان خانگی موثر دیگر است که قادر هست کمک زیادی به شما بکند. ویتامین های زیادی که در این دو پیدا میشوند اثرات زیادی روی سلامت پوست و به مخصوص استحکام آن قادر هستند داشته باشند. پوست یک انار را کنده و یک قاشق رستوران روغن خردل به آن افزوده و مخلوط پوست انار و روغن خردل را به شکل خمیری یک دست در بیاورید. این مخلوط را هر شب قبل از خواب روی سینه ها بمالید.

۷.  ژل آلوئه ورا

بدون صحبت کردن در رابطه با آلوئه ورا این مطلب ناتمام باقی خواهد ماند. آنتی اکسیدان های موجود در آلوئه ورا با رادیکال های آزاد موجود در بدن شما مقابله می کنند و این بخشی اساسی در رویارویی با این مسئله است. همچنین محتویات فوق العاده ی موجود در این ماده به حفظ حالت کشسانی و استحکام پوست یاری میرسانند.  دو قاشق رستوران ژل آلوئه ورا را به مدت ۱۵ دقیقه روی سینه ها ماساژ دهید و سپس اجازه دهید ۱۵ دقیقه دیگر نیز روی پوستتان باقی بماند و در نهایت آن را با آب ولرم شستشو دهید. این کار را هر روز تا رسیدن به نتیجه مورد نظرتان ادامه دهید.

۸. پرس سینه

پرس سینه یکی از خوب ترین تمرین هایی است که در به دست آوردن مجدد سفتی سینه ها قادر هست به شما یاری رساند. به شرط آن که این حرکت به درستی و به صورت مداوم انجام شود خیلی زود با سینه های شل خود خداحافظی خواهید کرد. دو دمبل را در دست گرفته و کف زمین رو به سقف بخوابید و هر یک از دمبل ها را در یک دست خود نگه دارید.

 دست هایتان را روی سینه گذاشته و به آرامی تا زمانی که دست هایتان کاملا باز و کشیده شوند رو به زیاد بکنید. به مدت ۱۵ ثانیه این حالت را حفظ کرده و سپس به آرامی دست هایتان را به حالت اولیه بر گردانید. این حرکت را روزانه به صورت سه ست ده تایی به انجام رسانید.
 

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس چگونه از شر افتادگی سینه های خود خلاص شویم؟

در کنار این راه هایی که برای مبارزه با افتادگی سینه آموخته اید برخی نکات دیگر نیز هستند که باید رعایت شوند:

     این که تیپ زیر شما به طور کامل با اندازه سینه هایتان مطابقت داشته باشد و نه براتان کوچک و نه گشاد باشد بسیار اهمیتی می دارد.

     تا جای ممکن خودتان را از نور آفتاب محافظت کنید. قرار گرفتن در معرض نور شدید آفتاب قادر هست اثراتی منفی روی استحکام پوست شما قرار بدهد.

     هر روز به مقدار کافی آب بنوشید تا استحکام پوست خود را حفظ کنید.

     اگر قصد دارید وزنتان را کم کنید این کار را به صورت تدریجی به انجام رسانید. کاهش با سرعت و ناگهانی وزن افتادگی سینه را به شدت زیاد خواهد کرد

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال