http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

طنز؛ کیارستمی و عادت بد پزشکان خارجی!

طنز؛ کیارستمی و عادت بد پزشکان خارجی!

طنز


صحبت های پزشک عباس کیارستمی در مورد علت فوت این هنرمند بزرگ کشورمان حداقل نشان داد که با رفتن ایشان، چراغ هنر خاموش نخواهد ماند و هستند بزرگانی که راه ایشان را ادامه دهند. (البته در زمینه طنز و کمدی!)
 
خیلی هم جدی در نقش خودشان فرورفته و زیرپوستی بازی می کنند. از آنجایی که پزشک ایشان اعلام کرده دلیل فوت مرحوم ضربه مغزی (در کشور فرانسه) بوده، بنده با خودم فکر کردم که احتمالا ایشان به این دلایل دچار ضربه مغزی شده اند؛
 
الف- پزشکان خارجی چون در دامن استکبار بزرگ شده و به دلیل زندگی در کشورهای خارجی رسما و علنا جیره خوار استکبار هستند، کله بیماران را پیش از عمل جراحی به دیوار می کوبند.
 
ب- وقتی کشتی‌گیران ما به مسابقات جهانی رفته و حریفان را ضربه فنی می‌کنند (مثل استاد عبدولی که انصافا کمیته جهانی المپیک را ضربه فنی کرد!) طبیعی است آنها انتقام آن ضربه های فنی را در بیمارستان با ضربه مغزی بگیرند.
 
ج- پزشکان خارجی یک عادتی دارند، وقتی بیمار به آنها مراجعه می‌کند، اول او را از طبقه چهارم به محوطه بیمارستان از پنجره به بیرون پرتاب می کنند، اگر بیمار مورد نظر زنده ماند که خب حالش خوب است و از بنده و شما هم سالم تر است، اگر دچار ضربه مغزی و فوت شد که خب عمرش به دنیا نبوده و وقت بیمارستان را هم نگرفته.
 
د- اگر برخی از افراد قبل از حرف زدن، کمی فکر کنند، ما مجبور نمی شویم انقدر استدلال بیاوریم، یعنی حرف های آنها حتی روی استدلال های ما هم تاثیر گذاشته است.
 
در عین حال دوستان می توانند روی گزینه های دیگری به جز ضربه مغزی هم حساب باز کنند، یعنی یک ضربه مغزی نمی تواند دلیل قانع کننده‌ای باشد.
 
بنابراین احتمالا به زودی به جای اینکه بزرگان اشتباه خود را بپذیرند در نامه ای می نویسند «عباس کیارستمی به دلیل مصرف زیاد آب معدنی دچار سنگ کلیه بود، همچنین ایشان در مسابقه میان تیم های استقلال و ملوان نوین دچار پارگی رباط صلیبی شده و در جاده هراز نیز تصادف کرده و مهره های کمرشان آسیب دیده بود.
 
از این ویروس جدیدها هم گرفته بودند، پشه مالاریا هم که کارگردان بزرگ سینما و آدم عادی سرش نمی شود، نیش می زند. آن وقت با وجود این میزان آلودگی و سربی که ما هر روز داخل ریه کرده و پالم و سوسیس و کالباس، طبیعی است که افراد فوت کنند و ما هم مقصر نباشیم!»


منبع : روزنامه آرمان

منبع: ایران مطلب
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
نیروهای پلیس فدرال عراق به ورودی‌های موصل رسیدند
استخدام کارمند اداری خانم در یک شرکت تولیدی در شهرک صنعتی یزد
کیلیپ فیلم نظری به سرفیس بوک (new Surface Book) تازه مایکرو سافت +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم ISPOS +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم SENOR ISPOS WP +( آپارات ) پخش
کلیپ فیلم شناسایی قاشق و چنگال Light My Fire
زشت ترین رنگ در چیدمان خانه + عکس ها و تصاویر
فیلم حرف ها رائفی پور در زمینه ماجرا عبرت آمیز آخوند قشنگ ( آپارات ) -دانلود و پخش
استخدام راننده جهت کار در تاکسی تلفنی
روزنامه استخدامی فارس و شهر شیراز | پنجشنبه ۶ آبان ۹۵
استخدام حسابدار در شرکت آذر صدف
استخدام شرکت ماهان لبن طرثیث
استخدام خانم جهت فروشگاه مانتو در مرکزی
ویدیو فیلم ماژیک رنگین کمانی ( آپارات )
بهره گیری از رنگ خاکستری در طراحی و دیزاین چیدمان داخلی خانه ای فانتزی, چیدمان داخلی خوشگلی خانه, چیدمان خانه, طراحی و دیزاین داخلی (۳۱ عکس)
ویدیو فیلم ‏نحوه شستن قطار در کشورمان ایران و خارج از ایران ( آپارات )
کیلیپ فیلم زندگی مردم کشور های گوناگون بر اساس فیلماشون(با نمک ) +( آپارات ) پخش
چطور آهن بیشتری از غذاها دریافت کنیم؟
واکنش بدن به پرخوری چیست؟
استخدام تعدادی خیاط آقا جهت کار در کارگاه خیاطی در شیراز
تبلیغات