هدیه گوگل به خریداران پیکسل


به گزارش صبحانه، به نقل از دیجیاتو، گوگل خبر می دهد که طعم تازه ای از پشتیبانی را به خریداران پیکسل خواهد چشاند. به این صورت، افرادی که موبایل های پیکسل یا پیکسل اکس ال را خریداری می کنند می توانند به شکل ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته، به پشتیانی گوگل دسترسی داشته باشند.

مدیران گوگل امشب بر روی صحنه اشاره کردند که کاربر می تواند به شکل چت آنلاین یا از طریق تماس تلفنی با کارشناسان گوگل تماس برقرار کرده و هر گونه مشکل خود در رابطه با این دو موبایل را مطرح نماید.

گوگل البته کار را ساده کرده و نوعی ویژگی را در موبایل های پیکسل خود قرار داده که کاربر می تواند از طریق آن، آنچه در موبایلش می بیند را برای کارشناس گوگل ارسال کند. در واقع با این روش، کاربر صفحه نمایش موبایل خود را با کارشناس گوگل به اشتراک می گذارد تا توضیح مشکل و حل آن ساده تر گردد.

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات