تکنیک های طبیعی برای از بین بردن کدری واژن بانوان (۱۰ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

روش های طبیعی برای رفع تیرگی واژن خانم ها

رفع تیرگی واژن زنها وز ناحیه تناسلی بانوان با روشهای طبیعی امکان پذیر است. بسیاری از زنها به مرور وقت واژن و کشاله رانشان تیره می شود و آگاهی نمی دارند باید برای سفید شدن یا روشن تر شدن ان چه کنند. در این پست از سایت زیگیل ، به ۱۰ راه برای رفع تیرگی واژن زنها اشاره میکنیم.

برخی روشها برای رفع تیرگی واژن خانمها
۱-پوست پرتقال : برای رفع تیرگی واژن زنها مقداری پوست پرتقال خشک شده را جمع کنید. سپس انها را آسیاب کنید. کمی آب لیمو به آن افزایید تا خمیری به دست آید. این خمیر را به واژن و نقاط مشکی ان بمالید.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس روش های طبیعی برای رفع تیرگی واژن زنها

   برای رفع تیرگی واژن زنها مقداری پوست پرتقال خشک شده بهره گیرید

 
۲-بادام : برای رفع تیرگی واژن زنها چندین بادام را در طول شب درآب گرم بخیسانید. سپس آن را حسابی آسیاب کرده و با مقداری شیر ترکیب نمایید این خمیر را تا دو هفته هر شب به واژنتان بمالید.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس روش های طبیعی برای رفع تیرگی واژن زنها

برای رفع تیرگی واژن زنها چندین بادام از مخلوط بادام و شیر بهره گیرید

 

۳-برگ نعناع :برای درمان تیرگی واژن مقداری برگ‌ نعناع را تهیه کند کنید. سپس این برگها را با یک کرم پوست بدون رایحه ترکیب نمایید و بر روی نواحی تیره‌ی پوستتان بمالید. 

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس روش های طبیعی برای رفع تیرگی واژن زنها

    برای درمان تیرگی واژن مقداری برگ‌ نعناع را با کرم ترکیب نمایید و به پوستتان بمالید

   
۴-آب لیمو تنها یا همراه با عسل یا شیر خشک یا روغن بادام : آبلیمو را با عسل یا شیر یا شیر خشک یا روغن بادام ترکیب کنید و به واژن و کشاله رانتان بمالید . مراقب باشید داخل  واژن نرود . 

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس روش های طبیعی برای رفع تیرگی واژن زنها      مخلوط آبلیمو  و عسل برای رفع تیرگی واژن مفید است

 
۵- با ماست و پرتقال : برای درمان تیرگی واژن خانمها ،  ماست و پرتقال پوست گرفته را با مقدار کمی پودر گاز بزن دوسر ترکیب کرده و خمیر حاصل را  به مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه روی مکان مورد نظر گذارید .۱۰ راه سفید شدن تیرگی زیر بغل و کشاله رانندگی بکن چیست ؟

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس روش های طبیعی برای رفع تیرگی واژن زنها  برای درمان تیرگی واژن خانمها ،مخلوط ماست و پرتقال مفید است

 
۶-ماسک ماست و آبلیمو : مقداری ماست و چندین قطره آبلیمو را ترکیب نموده و به محل بمالید و پس از ۲۰ دقیقه با آب ملایم شست و شو دهید .

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس روش های طبیعی برای رفع تیرگی واژن زنها مخلوط ماست و چندین قطره آبلیمو  برای درمان تیرگی واژن مفید است

  
۷-ماسک لیمو و زردچوبه : آبلیمو و زردچوبه  را با هم ترکیب کنید تا خمیری بدست اید . این خمیر را حدود  ۱۰ الی ۱۵ دقیقه بر روی پوست خود بمالید .  

تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس روش های طبیعی برای رفع تیرگی واژن زنها برای درمان تیرگی واژن از ماسک لیمو و زردچوبه بهره گیرید

 

 ۸-ماست و آرد نخودچی : برای رفع تیرگی واژن و پیرامون ان ماست، آرد نخودچی، زردچوبه، و شیر را با هم ترکیب نموده و آنرا روی نواحی تیره‌ گذارید .  

تصویر و عکس شماره ۸ ⇩تصویر و عکس روش های طبیعی برای رفع تیرگی واژن زنها مخلوط آرد نخودچی، زردچوبه، و شیر یرای درمان تیرگی واژن مفید است

 

 ۹-جوش شیرین : جوش شیرین را با چندین قطره آب لیمو ترکیب کنید و روی مکان مورد نظر بمالید. این کار هم تیرگی پوست ناحیه تناسی را درمان میکند و هم عفونت واژن را از بین میبرد .  تصویر و عکس شماره ۹ ⇩تصویر و عکس روش های طبیعی برای رفع تیرگی واژن زنها  جوش شیرین را با چندین قطره آب لیمو ترکیب کنید و برای درمان تیرگی واژن بهره گیرید

 

۱۰-آب گوجه فرنگی : یکی از راه های رفع تیرگی واژن اینست که  آب گوجه را با بلغور گاز بزن دو سر ترکیب نمایید و روی مکان مورد نظر بمالید. همچنین قادر می باشید گوجه‌ی رنده شده را با آب لیمو ترکیب نمایید و از ان برای روشن شدن واژن و پیرامون ان بهره گیرید.

 تصویر و عکس شماره ۱۰ ⇩تصویر و عکس روش های طبیعی برای رفع تیرگی واژن زنها

یکی از راه های رفع تیرگی واژن اینست که  آب گوجه را با بلغور گاز بزن دو سر ترکیب نمایید و بهره گیرید

 

 

_________________________________

تهیه و تدوین: پروين س.

طب سنتی و گیاهان دارویی در بخش سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دشمن به قصد حافظ اگر دم زند چه باک
««« »»»
منت خدای را که نيم شرمسار دوست

تکنیک های طبیعی برای از بین بردن کدری واژن بانوان (۱۰ عکس)

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات