واکنش مکتوب روسای فدراسیون های ورزشی ایران به نامه کمیته بین المللی المپیک


با دیگران به اشتراک بگذارید

واکنش مکتوب روسای فدراسیون های ورزشی ایران به نامه کمیته بین المللی المپیک

خبرگزاری فارس: واکنش مکتوب روسای فدراسیون‌های ورزشی کشورمان به نامه کمیته بین‌المللی المپیک

روسای فدراسیون‌های ورزشی جمهوری اسلامی کشورمان، صورت جلسه‌ای ۳ بندی را امضا کردند که در آن به نامه اخیر کمیته بین‌المللی المپیک که توسط کمیته ملی المپیک کشورمان انتشار داده شده، واکنش نمایان شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، این صورت نشست عصر شنبه ۱۷ مهرماه ۹۵ در پایان نشست روسای فدراسیون‌های ورزشی نگاشته شد.

در متن صورت نشست مذکور آماده است:
۱-  با توجه به نامه مورخ ۲۰ سپتامبر(۳۰ برج شهریور) کمیته بین‌المللی المپیک مبنی بر ضرورت تایید اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی از سوی فدراسیون‌های بین‌المللی ذی‌ربط، مقرر شد فدراسیون‌های ورزشی جمهوری اسلامی کشورمان در اسرع وقت نسبت به ارسال متن اساسنامه منطبق با منشور المپیک و قوانین داخلی کشور(با رعایت اصل استقلال) اقدام نمایند.
۲-  با توجه به ابلاغ قانون انتزاع کمیته ملی پارالمپیک از کمیته ملی المپیک که در تاریخ ۶ مهرماه ۱۳۹۵ از سوی ریاست مجلس شورای اسلامی و در تاریخ ۶ مهر ۱۳۹۵ از سوی ریاست جمهوری اسلامی کشورمان ابلاغ گردیده است، مقرر شد ظرف مدت ۳ ماه از تاریخ تصویب قانون(مهلت وقتی تعیین شده در این قانون)نسبت به ارائه اساسنامه کمیته ملی پارالمپیک به دولت اقدام شود. هم چنین با توجه به تصریح این قانون، اصلاحات لازم در اساسنامه کمیته ملی المپیک نیز صورت پذیرفته و جهت تصویب به دولت ارائه شود.
۳-  گردهمایی انتخاباتی فدراسیون‌های ورزشی که اساسنامه آن‌ها از سوی فدراسیون‌های بین‌المللی ذی‌ربط تایید شده است، مطابق روال معمول و در موعد مقرر به انجام رسانده شود.

— براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد —

نگارش توسط : فرنوش ط.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای که در کوچه معشوقه ما می‌گذری
««« »»»
بر حذر باش که سر می‌شکند ديوارش

واکنش مکتوب روسای فدراسیون های ورزشی ایران به نامه کمیته بین المللی المپیک

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال