از هواداران مان خواسته ایم احترام روز تاسوعا را حفظ کنند/ بابت پیروزی مقابل ازبکستان به ایرانی ها تبریک می گویم


با دیگران به اشتراک بگذارید

از هواداران مان خواسته ایم احترام روز تاسوعا را حفظ کنند/ بابت پیروزی مقابل ازبکستان به ایرانی ها تبریک می گویم

خبرگزاری فارس: از هواداران‌مان خواسته‌ایم احترام روز تاسوعا را حفظ کنند/ بابت پیروزی مقابل ازبکستان به ایرانی‌ها تبریک می‌گویم

سرمربی تیم فوتبال تایلند نقل کرد: با توجه به اینکه می‌دانیم مقابل عراق در روزی به میدان می‌رویم که برای مسلمان اهمیت زیادی دارند در آن روز از هواداران‌مان‌ خواستیم شادی نکنند.

کیاتیسوک سناموانگ، در نقل کرد‌و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری  فارس، در رابطه با حضور تیمش در کشورمان برای رویارویی با تیم ملی فوتبال عراق در مرحله مقدماتی جام دنیاای نقل کرد: خیلی خوشحالم که در کشورمان حضور یافتم. پیش از این به عنوان بازیکن به کشورمان فرا رسیدم و کیفیت خوب فوتبالیست‌های ایرانی را می‌شناسم و می‌آگاهی دارم آنها چقدر بازیکنان باکیفیتی هستند،‌البته این بار که به کشورمان فرا رسیدم قرار نیست با تیم ملی شما بازی کنم؛ چراکه ما در گروه مقابل قرار داریم و باید به مصاف عراق برویم.

وی اضافه کرد: در زمان بازیکنی چندین بار با تیم ملی کشورمان روبرو شدم و می‌آگاهی دارم بازیکنان بسیار خوبی دارید. رحلت کرده با علی دایی، مهدی مهدوی‌کیا و… که در کشورمان به میدان می‌رفتند بازی کرده بودم.

سناموانگ درمورد رویارویی با عراق در پاسخ به این سوال که قرار است در روز تاسوعا به مصاف حریف خود بروند و آیا از حساسیت ایرانی‌ها برای بازی در این روز خبر دارند، اظهار داشت:‌ عراق حریف سرسختی است، اما ما برای کسب نتیجه به کشورمان فرا رسیدیم و می‌آگاهی داریم چقدر کار دشواری داریم. می‌آگاهی داریم در روزی بازی می‌کنیم که برای مسلمانان اهمیت زیادی دارد و در آن شادی نمی‌کنند، ما از هواداران‌مان که قرار است به ورزشگاه فرا برسند،‌ خواست کردیم بوق و وسایلی که متناسب با این روز نیست به ورزشگاه نیاورند و شرایط این روز را که برای مسلمانان اهمیت زیادی دارد، رعایت کنند.

سرمربی تایلند در ادامه در رابطه با اینکه آیا تیمش می‌تواند عراق را شست دهد، اظهار داشت: کار بسیار سختی است، ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا عملکرد خوبی داشته باشیم و بتوانیم نتایج قابل‌قبولی کسب کنیم. امیدواریم مقابل عراق هم به پیروزی برسیم.

وی در پاسخ به سوالی در رابطه با شرایط گروه تیم ملی فوتبال کشورمان تصریح کرد: در گروهی که کشورمان به میدان می‌رود، تیم‌های تواناای مثل ازبکستان و کره جنوبی حضور دارند. فکر می‌کنم سه تیم کشورمان، کره جنوبی و ازبکستان مدعیان عمده صعود هستند.

سناموانگ در پایان نقل کرد: جا دارد که به ایرانی‌ها بابت پیروزی مقابل ازبکستان تبریک نقل بکنیم و امیدوارم آنها در دیدارهای جلو رو هم به موفقیت برسند.

*****************************************

نگارنده : كامياب ف.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دانم سر آرد غصه را رنگين برآرد قصه را
««« »»»
اين آه خون افشان که من هر صبح و شامی می‌زنم

از هواداران مان خواسته ایم احترام روز تاسوعا را حفظ کنند/ بابت پیروزی مقابل ازبکستان به ایرانی ها تبریک می گویم

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال