عمل نکردن دستگاه هایی اجرایی قزوین به تعهدات شان در زمینه ایجاد اشتغال


با دیگران به اشتراک بگذارید

عمل نکردن دستگاه هایی اجرایی قزوین به تعهدات شان در زمینه ایجاد اشتغال

استاندار قزوین حین نارضایتی خود از عملکرد دستگاه‌هایی اجرایی و عمل‌نکردن به تعهدات خود در زمینه ایجاد اشتغال عنوان کرد: کمیته امداد و بنیاد شهید از جمله دستگاه‌هایی هستند که باید در زمینه انجام تعهدات اشتغالزایی اقدامات جدی‌تری به انجام رسانند.

تصویر و عکس   عمل نکردن سیستم هایی اجرایی قزوین به تعهدات شان  در زمینه ایجاد اشتغال

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، فریدون همتی امشب در نشست کارگروه اشتغال استان قزوین که در تالار جلسات استانداری قزوین به انجام رسانده شد، اظهار داشت: از مجموع ۱۶ مصوبه تأیید شده در کارگروه اشتغال استان قزوین، ۳ مصوبه به اجرا درآمده و ۱۳ مصوبه دیگر نیز در حال اجرا است.

وی اضافه کرد: از تعداد ۲۰ هزار و ۷۰۳ فرصت شغلی که توسط دستگاه‌های اجرایی استان قزوین تعهد شده تاکنون تنها ۶ هزار و ۸۱۹ شغل در سامانه ثبت  شده است.

همتی حین ابراز نارضایتی خود از عملکرد دستگاه‌هایی اجرایی و عمل نکردن به تعهدات خود در زمینه ایجاد اشتغال، عنوان کرد: کمیته امداد و بنیاد شهید از جمله دستگاه‌هایی هستند که باید در زمینه انجام تعهدات اشتغالزایی اقدامات جدی‌تری به انجام رسانند.

استاندار قزوین نقل کرد: در ۶ ماه نخست سال جاری ۵ هزار و ۸۵۳ نفر بیمه شده‌اند که این تعداد کافی نبوده و باید در این راستا اقدامات جدی و لازم صورت گیرد و همه دستگاه‌های اجرایی باید مشارکت کنند.

وی بیان کرد: اداره‌کل بنیاد شهید استان قزوین باید اقداماتی در زمینه حمایت از خانواده و فرزندان شهدا و همچنین توجه کرد وام به این افراد به انجام رساند.

همتی تصریح کرد: همه مدیران و مسئولان باید به‌منظور خدمت هرچه بیشتر  به مردم، جامعه و نظام تلاش کنند تا بتوانند در این زمینه پاسخگوی مردم باشند و نباید در انجام وظایف خود کوتاهی کنند.

***********************************

نگارنده : پگاه د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ماجرا کم کن و بازآ که مرا مردم چشم
««« »»»
خرقه از سر به درآورد و به شکرانه بسوخت

عمل نکردن دستگاه هایی اجرایی قزوین به تعهدات شان در زمینه ایجاد اشتغال

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات