۳۰۰ میلیارد تومان اوراق سلف موازی آماده انتشار در تالار نقره ای/ اوراق مرابحه گندم به بورس کالا نمی رود


با دیگران به اشتراک بگذارید

۳۰۰ میلیارد تومان اوراق سلف موازی آماده انتشار در تالار نقره ای/ اوراق مرابحه گندم به بورس کالا نمی رود

خبرگزاری فارس: ۳۰۰ میلیارد تومان اوراق سلف موازی آماده پخش در سالن نقره‌ای/ اوراق مرابحه گندم به بورس کالا نمی‌رود

یک مقام مسئول با بیان اینکه اوراق مرابحه ۴۳۰۰ میلیارد تومانی شرکت بازرگانی دولتی در بورس کالا پذیره نگاری نخواهد شد از آمادگی این بازار برای پخش بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان اوراق سلف موازی استاندارد جدید گزارش کرد.

مدیر مطالعات اقتصادی و سنجش ریسک بورس کالا در گفت‌وگو با خبرنگار بورس خبرگزاری فارس گفت: طی هفته‌های اخیر به منظور توجه کرد مطالبات گندمکاران از سوی دولت تا مبلغ ۲۶۵۰ میلیارد تومان اوارق سلف موازی استاندارد گندم در بورس کالا منتشر و با موفقیت پذیره نگاری شد. این در حالی است که شرکت بازرگانی دولتی برای تسویه نهایی مطالبات گندم کاران بنا دارد نسبت به پخش ۴۳۰۰ میلیارد تومانی اوراق مرابحه اقدام کند که به احتمال فراوان این اوراق از طریق بازار فرابورس و یا شبکه بانکی پذیره نگاری خواهد شد.

علیرضا ناصر پور در ادامه از آمادگی بورس کالا برای پذیره نگاری بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان اوراق سلف موازی استاندارد جدید گزارش کرد و گفت: در تازه ترین اقدام، پخش ۲۰۰ میلیارد تومان اوراق سلف موازی استاندارد پارازایلین از سوی شرکت پتروشیمی نوری و همچنین پخش اوراق سلف موازی استاندارد میلگرد ذوب آهن اصفهان به ارزش یکصد میلیارد تومان در دستور کار بورس کالا قرار گرفته است.

علاوه بر این پخش ۷ میلیارد تومان اوراق سلف موازی استاندارد سیمان اصفهان به تصویب هیات پذیرش رسیده که به محض اقدام ناشر و سپرده کردن تضامین لازم فرآیند پخش و پذیره نگاری این اوراق در سالن نقره ای آغاز خواهد شد.

به نقل کرده ناصری خواست پتروشیمی ایلام برای پذیرش و پخش اوراق سلف موازی استاندارد محصول پلی اتیلن به مبلغ یکصد میلیارد تومان به منظور عرضه در بورس کالا روانه هیات پذیرش این بازار شده است.

*************************************

تهیه شده توسط: اميد ل.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

وفاداری و حق گويی نه کار هر کسی باشد
««« »»»
غلام آصف ثانی جلال الحق و الدينم

۳۰۰ میلیارد تومان اوراق سلف موازی آماده انتشار در تالار نقره ای/ اوراق مرابحه گندم به بورس کالا نمی رود

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال