واپسگرايان آزاده باشيد


نماینده سابق مجلس در یادداشتی که در اختیار نامه نیوز گذاشته است می نویسد:

كمال الدين پيرموذن*:  باكمال ناباوري، اين روزها، واپسگرايان وپاره اي از جريان هاي بريده ازمردم  و فرصت طلب مخالف دولت ،با استفاده ابزاري ازبرخي مداحان جوگير و احساسات و شورحسيني عزاداران اهل بيت ع، تحت پوشش حمايت و دفاع از مقدسات و نهضت عاشورا ، به حركات ناپسند و غير اخلاقي ، با طرح اتهامات ناروا و واهي در حق دكترروحاني ، ظريف ، ابتكار وحتي دوستداران تيم ملي فوتبال ايران ، دست مي زنند ، كه نتيجه اي به جز تضعيف نظام وخدشه دار شدن ارزش ها و وهن عزاي حسيني در افكار عمومي و بين المللي ندارد.

افكارعمومي ملت، موج فزاينده فضاسازي و تخريب عليه دولت و برخي برنامه هاي نشاط اور ملي ( فوتبال ، كنسرت و…) را، تلاش بيهوده اي براي نااميد ساختن مردم از اعتدال و برنامه هاي اصلاحي سياسي ، فرهنگي واقتصادي ، داخلي و خارجي، دولت مي دانند وانتظار دارند با سياسي كاري دلواپسان ، به عزاداري حسيني ، دولت برامده از اراده ملت و سرمايه ارزشمند اجتماعي و نشاط و غرورملي ، واپسگرايان به ناحق ، آسيب وارد نكرده و آزادمردباشند.

*نماینده سابق مجلس

منبع

گرد آوری :مجله تفریحی فول فان

[ منبع این خبر سایت فول فان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات