چیدمان فوق العاده را در منزل حسام و ندا ببینید (۱۰ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

دکوراسیون عالی را در خانه حسام و ندا ببینید

عکس شماره ۱ ⇩

عکس دکوراسیون عالی را در خانه حسام و ندا ببینید

دکوراسیون عالی را در خانه حسام و ندا ببینید 

زمانی گفتمان از مصرف کردن سلیقه و هنر در دکوراسیون می شود نمونه هایی مثال زدنی قابل ارائه هستند مانند خانه حسام و ندا در مشهد که چینشی عالی و زیبا دارد. مواقع زیادی تصاویر دکوراسیون خانه مرا مجذوب خود می کند و هر کدام طرحهای فرق می داری دارند از اصیل گرفته تا تلفیقی.

 

همیشه سعی می کنم ایده های خوب را در ذهن داشته باشم ولی چیزی که شاید کمی در ذهنم گم است هویت ساکنان خانه و قشر سنی آنهاست.چه خوب است که در و دیوار خانه شخصیت افراد را نشان دهد و راهنمایی کوچکی از آنها را به بیننده رساند. با ما همراه باشید تا تور خانه گردی را برای شما شناسانیم که سعی شده شخصیت و علایق خانواده را در دکوراسیون منزل بازگو کند:
عکس شماره ۲ ⇩عکس دکوراسیون عالی را در خانه حسام و ندا ببینید به گزارش پارس ناز  حسام و ندا زوج محبوب که خانه خود را با عشق ساخته اند، از وسایل، مبلمان و دکوراسیونی بهره گرفته اند که مورد علاقه خودشان است. “ایده های ما بیشتر از کاتالوگ ایکیا و سایت های دیگر بوده است. با بررسی و مشاهده نمونه کارها طرح مورد نظر برای دکوراسیون داخلی منزل انتخاب شد.

 

دوست داشتیم که در ضمن مدرن بودن، جوان پسند باشد و در اصل کسی که بار اول هم فضای داخلی خانه ما را می بیند، متوجه شود که این خانه مربوط به نسل جوان است.” خانه ای که از شخصیت، سلیقه، سن و همه ویژگی های زن و آقای خانه بوجود آمده است، باید آنها را به خوبی نشان دهد.

 

وسایل، مبلمان و دکوراسیون نشیمن

طرح مبلمان مشابه طرح ایکیا بوده و هدف انتخاب این نوع مبلمان این است که طبیعی به نظر برسد و مصنوعی نباشد. مخلوط رنگی غالب که در فضای نشیمن می بینید، رنگ زرد و خاکستری است. رنگ زرد به علت گرم و شاد بودن، فضا را پر انرژی و شاداب می کند و در کنار رنگ خاکستری جلوه بیشتری دارد.

 

خاکستری علاوه بر اینکه رنگ خنثی است و به سادگی با هر رنگی جور در فرا میرسد، کمتر کثیفی و آلودگی را نمایان میکند.در رابطه با دیوارپوش پشت تلویزیون باید گفت که انتخاب اولیه نوع دیوارپوش، سنگ های دکوراتیو بود ولی به دلایل مسائل و معضلات نصب آن که با فضا هماهنگ عدم، کاغذ دیواری انتخاب شد.

 

طرح سنگی که برای کاغذ دیواری انتخاب شده است هم سعی شده تا طبیعی بودن را نشان دهد و به همین علت از طرح سنگ بهره گرفته شده است.

عکس شماره ۳ ⇩عکس دکوراسیون عالی را در خانه حسام و ندا ببینیدمساحت خانه کوچک است، ندا و حسام ترجیح می دادند که فضای دنجی برای خود داشته باشند. با نصب استیکر حال و هوایی جدید به دیوار داده شده و حالا آنچه دیده می شود، چیزی به غیر از تابلو است که در دکوراسیون منزل بسیاری از افراد به چشم می خورد. “استیکرها را خودم پیشنهاد دادم، فایل وکتور آن را تهیه کردم و برای چاپ فرستادم.”
عکس شماره ۴ ⇩عکس دکوراسیون عالی را در خانه حسام و ندا ببینیددر فضای رستوران این خلاقیت و نوآوری را به خوبی می توان حس کرد. استیکر نصب شده بر دیوار، حال و هوایی متفاوت دارد. میز و صندلی ناهارخوری خاص خاکستری رنگی به طرحی متفاوت طراحی شده است. سه صندلی تک با یک نیمکت دونفزه فضای نشستن دور میز را مهیا کرده اند.

 

نورپردازی در دکوراسیون خانه مشهد

نورپردازی خانه کوچک مشهد به نوع غیر مستقیم طراحی شده است. نورهای نقطه ای به شکل آباژور یا نورهای سقفی در فضای داخلی خانه وجود دارند.”نمی خواستیم چراغآویز به صورت چهلچراغ در خانه باشد. نور خود چراغآویز هم مخفی باشد و لامپ دیده نشود.”

 

بعضی از دیوارها به رنگ استخوانی و برخی دیوارهای خاص کاغذ دیواری شده اند. ترجیح حسام و ندا برای انتخاب کاغذ دیواری، بهره گیری از رنگ های تیره از در فضای خانه بوده است. دیواری هم در دکوراسیون منزل وجود دارد که پر است از تصویر و عکسهای شخصی و خانوادگی.

عکس شماره ۵ ⇩عکس دکوراسیون عالی را در خانه حسام و ندا ببینیدوسایل و لوازم برقی در دکوراسیون خانه

در این خانه همه چیز به شمار آمده است و تمام وسایل آشپزخانه و لوازم برقی با دقت زیادی برگزیده شده اند. همانطور که می بینید وسایل برقی مانند تلویزیون، دستگاه صوتی و لوازمی از این قبیل به رنگ تیره و سیاه حضور دارند. جالب است آگاهی بدارید برای انتخاب کولر گازی چه حساسیتی خرج شده

 

و پس از مدت زیادی که به دنبال کولر گازی به رنگ نوک مدادی بوده اند، کامیاب به پیدا کردنش شده اند. انتخاب این رنگ هم به نظر آقای خانه به این علت است که رنگ خنثی آن باعث می شود کمتر به نظر برسد.
عکس شماره ۶ ⇩عکس دکوراسیون عالی را در خانه حسام و ندا ببینیددر دکوراسیون خانه کوچک مشهد تغییراتی هم در ابتدای طراحی اعمال شده است. در پایین دیوار پشت تلویزیون، رادیاتور نصب بود ولی به علت آنکه فضا برای ایجاد بخش نشیمن عالی بوده و زوج با سلیقه تلویزیون را قصد داشتند روی دیوار نصب کنند، رادیاتور به زیر پنجره منتقل شد و کمی لوله کشی تغییر یافت.عکس شماره ۷ ⇩عکس دکوراسیون عالی را در خانه حسام و ندا ببینیدخانه حسام و ندا نورگیر نیست ولی این مسئله از حضور گیاهان روحیه بخش پیش گیری نکرده است. گلدون گیاهان به آشپزخانه رسانده شده اند و برای تامین نور مورد نیازشان از لامپ مهتابی بهره گرفته شده است. البته در فضای نشیمن هم گلدون لاکی بامبو وجود دارد که به انداره کافی انرژی به فضای داخلی خانه رسانده است.

 

اتاق کار در دکوراسیون خانه

نقل کرده بودیم که در این خانه همه چیز به شمار آمده است! زمانی نیاز تامین محیط کار برای افراد در خانه وجود دارد چه چیزی خوب تر از یک اتاق کار محبوب قادر هست شما را برای انجام فعالیت های باقی مانده روزتان، ترغیب کند؟ در طراحی داخلی این خانه دو استراحت کن، یکی از اتاق ها به اتاق کار اختصاص داده شده است،

 

اتاقی که با علایق شخصی ساکنان آن دکور شده است. کمیک بوک، سایه روی دیوار، تابلوهایی از شخصیت کارتونی محبوب تن تن در این فضا دیده می شود.

عکس شماره ۸ ⇩عکس دکوراسیون عالی را در خانه حسام و ندا ببینیددکوراسیون آشپزخانه در خانه ندا و حسام

طراحی کمد و کابینت آشپزخانه همخوان و هماهنگ با مبلمان صورت گرفته است. رنگ آنها به رنگ خاکستری است و با دیوارپوش هایی به شکل کاشی های کوچک قهوه ای، فضایی گرم و دلنشین را بوجود آورده است. در قسما اوپن و کانتر آشپزخانه قفسه هایی برای گذاشتن لوازم دکوری طراحی شده است که اتفاقا برای این فضا بسیار عالی است و نیازی به بوفه و شلف در دیگر قسمت های خانه وجود ندارد.

 

وجود کتاب در فضای خانه بسیار پر انرژی و آرامش بخش است و افراد کتابخوان قادر نیستند عدم کتاب را در دکوراسیون خانه تحمل کنند! “برای ما حضور کتابخانه در دکوراسیون منزل اهمیتی داشت. به همین دلیل در کنار ورودی آشپزخانه، طبقه و شلف هایی نصب و اجرا شده است تا برای گذاشتن کتاب از آنها بهره گرفته شود.”

عکس شماره ۹ ⇩عکس دکوراسیون عالی را در خانه حسام و ندا ببینیددکوراسیون اتاق استراحت کن

اتاق استراحت کن را که ببینید احساس آرامش بر شما مستولی می شود! آباژور در دو طرف سرویس استراحت کن، نور غیر مستقیم و ملایمی را به دکوراسیون اتاق استراحت کن میرساند. کاغذ دیواری با طرح گل، روتختی صورتی و سرخابی و کوسن های خاص و خوشگل گل شکل همه و همه فضای بسیار خوبی را برای استراحت و استراحت کن شبانه مهیا می کنند.
عکس شماره ۱۰ ⇩عکس دکوراسیون عالی را در خانه حسام و ندا ببینید

 

سایت چیدانه

 

 

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال