نخستین دیدار مادر شهید ناظری با پیکر فرزندش بعد از ۳۳ سال+عکس


با دیگران به اشتراک بگذارید

نخستین دیدار مادر شهید ناظری با پیکر فرزندش بعد از ۳۳ سال+عکس

مادر شهید جدید تفحص شده زمان پاسداری مقدس، قربانعلی ناظری پس از گذشت ۳۳ سال از شهادت بچه اش با او دیدار کرد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس   نخستین دیدار مادر شهید ناظری با پیکر بچه اش پس از ۳۳ سال+تصویر و عکس

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، مادر شهید جدید تفحص شده، قربانعلی ناظری پس از گذشت ۳۳ سال از شهادت بچه اش با  او دیدار کرد.

شهید قربانعلی ناظری فرزند فتحعلی ساکن شهرری بود که در سال ۶۲ به صورت بسیجی داوطلب همراه با لشکر ۱۰ سیدالشهدا(ع) راهی جبهه شد. او چندین روز بعد در عملیات خیبر و در جزیره مجنون به شهادت رسید و پیکر او همچون بسیاری از شهدای عملیات خیبر در مجنون به جا ماند.

شب گذشته ۱۷ مهرماه ۹۵ خانواده این شهید ۱۸ ساله پس از گذشت ۳۳ سال گمنامی، برای نخستین بار با پیکر مطهر او که چندی پیش طی عملیات تفحص پیکر شهدا یافته شده بود، در معراج شهدای مرکز دیدار کردند.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس   نخستین دیدار مادر شهید ناظری با پیکر بچه اش پس از ۳۳ سال+تصویر و عکستصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس   نخستین دیدار مادر شهید ناظری با پیکر بچه اش پس از ۳۳ سال+تصویر و عکستصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس   نخستین دیدار مادر شهید ناظری با پیکر بچه اش پس از ۳۳ سال+تصویر و عکس

در این دیدار مادر، برادر و خواهر شهید ناظری حاضر بودند. پیکر مطهر شهید ناظری توسط پلاک تشخیص داده شد. جانماز او نیز به همراه بقایای پیکر منزه اش کشف و در اختیار خانواده قرار گرفت.

اطلاعات تشییع و تدفین پیکر مطهر این شهید متعاقبا اعلام خواهد شد.

***براى بالا بردن سطح کيفي سايت سرزه لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد***

نگارنده: شهران س.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر خمر بهشت است بريزيد که بی دوست
««« »»»
هر شربت عذبم که دهی عين عذاب است

نخستین دیدار مادر شهید ناظری با پیکر فرزندش بعد از ۳۳ سال+عکس

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات