ماجرای "مسئولیت پذیری" شهید حسنی


با دیگران به اشتراک بگذارید

ماجرای "مسئولیت پذیری" شهید حسنی

با لحنی شماتت‌بار گفت: «چرا برداشتی؟ هر کسی آن را گم کرده، دوباره همان جا به دنبالش فرا میرسد. حالا مسئولیت این ساعت، به گردن ما افتاد. باید حتماً به دست صاحبش منتقل بکنیم.»این را گفت و ساعت را از دست گرفت و رفت.

تصویر و عکس   داستان "مسئولیت پذیری" شهید حسنی

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری تسنیم، در فراموش نا شدنی درباره شهید سیدمحسن حسنی فرا رسیده است:

شب عملیات آزادسازی «مهران»، داخل درّه مستقر بودیم. ساعت ده شب بود و همه جا تاریک. مشغول راه رفتن بودم که درخشش چیزی توجّهم را جلب کرد.
کنجکاو شدم و طرفش رفتم. یک ساعت مچی روی زمین افتاده بود. آن را برداشتم و به طرف سنگر «محسن» رفتم. ساعت را به او نمایان کردم. نقل کردم: «این روی زمین افتاده بود، من پیدایش کردم. نمی‌آگاهی دارم مال کیه؟»
با لحنی شماتت‌بار گفت: «چرا برداشتی؟ هر کسی آن را گم کرده، دوباره همان جا به دنبالش فرا میرسد. حالا مسئولیت این ساعت، به گردن ما افتاد. باید حتماً به دست صاحبش منتقل بکنیم.»
این را گفت و ساعت را از دست گرفت و رفت. دلم می‌درخواست جوابی برای سؤالش می‌داشتم، اما خوب ترین جواب سکوت بود. پس از مدّتی «محسن» را دیدم بلندگوی تبلیغات را به دست داشت و داخل درّه می‌گفت: «ساعتی یافت شده، هر کس گم کرده به تبلیغات مراجعه کند نشانی بدهد و تحویل بگیرد.»
مدتی معطّل این کار شدیم. اما بالاخره صاحبش پیدا شد. من هم نفس آسانی کشیدم.

جرعه عطش، ص ۸۴

*نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد*

تهیه از: رستم گ.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر دست دهد خاک کف پای نگارم
««« »»»
بر لوح بصر خط غباری بنگارم

ماجرای "مسئولیت پذیری" شهید حسنی

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال