خواستگاری پرشور و هیجان این آقا را ببینید (۴ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

خواستگاری پرشور و هیجان این مرد را ببینید

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس خواستگاری پرشور و هیجان این مرد را ببینید

خواستگاری پرشور و هیجان این مرد را ببینید 

زمانی همگی در مرکز خرید مشغول خرید کردن و کارهای روزمره خود بودند با اقدامی عجیب و عاشقانه مواجه شدند.فوت شدی که قصد خواستگاری داشت. یک مرد عاشقانه فرزند رویاهای خود را در مرکز خرید غافلگیر کرد و از او با شیوه‌ای تازه و هیجان‌انگیز خواستگاری کرد.

 

جی تیمز فرزند رویاهایش را در حال قهوه خوردن با دوستش دید که برای سوپرایز ساختن او از یک گروه موسیقی مدد خواسته بود تا بتواند با شیوه نوین خود از او خواستگاری کند.
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس خواستگاری پرشور و هیجان این مرد را ببینید

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس خواستگاری پرشور و هیجان این مرد را ببینید

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس خواستگاری پرشور و هیجان این مرد را ببینیدهمکاران این مرد خوش ذوق در مرکز خرید پس از نشانه دادن جیمی، آهنگی را در آنجا انتشار دادند و  به گزارش پارس ناز گروه موسیقی هم شروع به همراهی با آهنگ کردند که در همین لحظه جیمی با رفتن کنار میز سارا، روی زانوی خود رفت، حلقه را از جیبش درآورد و از فرزند رویاهایش خواستگاری کرد.

 

ویدیوی این خواستگاری که جلوی قریب به ۳۰۰ نفر در مرکز تهیه کردی در شهرستان چشایر انگلستان انجام شد، در فضای جایزی به اشتراک قرار داده شد و نزدیک به ۳۰ هزار نفر را تحت تأثیر قرار داد.

 

 

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال